صفحه اصلی | eslah | اجتماع | رئیس اجرائیه در دیدار با بزرگان پنجشیر: حکومت در تلاش ارائه خدمات بهتر به مردم است

رئیس اجرائیه در دیدار با بزرگان پنجشیر: حکومت در تلاش ارائه خدمات بهتر به مردم است

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس اجرائیه در دیدار با بزرگان پنجشیر: حکومت در تلاش ارائه خدمات بهتر به مردم است

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، با شماری از بزرگان و محاسن سفیدان ولایت پنجشیر دیدار و پیرامون وضعیت جاری در کشور گفتگو نمود.

این بزرگان در این ملاقات بی‌کاری را از بزرگ‌ترین چالش‌های موجود در کشور و به ویژه ولایت پنجشیر دانسته، از رهبری حکومت وحدت ملی به خصوص رئیس اجرائیه کشور خواستار توجه بیشتر گردیدند.

آنان درهمین‌حال، ارج گذاشتن به ارزش‌های دینی، جهادی و ملی را از مهم‌ترین خواست‌های مردم دانسته و از تلاش‌های که رئیس اجرائیه در این راستا انجام داده است، قدردانی و امتنان نمودند.

توجه بیشتر به وضعیت معارف پنجشیر و نبود برق در این ولایت، موضوعات دیگری بود که این بزرگان به آن پرداخته و خواستار رسیدگی شدند.

دکتور عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، پس از استماع سخنان، مشکلات و پیشنهادات آنان تاکید کرد که خدمت به مردم از مسوولیت‌های اصلی حکومت وحدت ملی است و رهبری حکومت با تمام توان می‌کوشد با حل معضلات و ارائه خدمات، زمینه زندگی بهتر و فردای روشن‌تر را به مردم رنج‌دیدۀ کشور مساعد سازند.

رئیس اجرائیه کشور در همین‌حال علاوه نمودکه دفاع از ارزش‌های دینی مسوولیتی است که به انجام آن متعهد می‌باشد.

دکتور عبدالله عبدالله توجه به معارف، جوانان و ساخت و ساز پروژه‌های زیربنایی در سراسر کشور٬ به ویژه ولایت پنجشیر را از موضوعاتی عنوان نمود که در دستور کار حکومت وحدت ملی قرار دارد.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha