صفحه اصلی | eslah | سیاست | وضعیت امنیتی پایتخت و چند ولایت دیگر در جلسه‌ی سکتور امنيتی بررسی گردید

وضعیت امنیتی پایتخت و چند ولایت دیگر در جلسه‌ی سکتور امنيتی بررسی گردید

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
وضعیت امنیتی پایتخت و چند ولایت دیگر در جلسه‌ی سکتور امنيتی بررسی گردید

جلسۀ رهبری سکتور امنیتی، تحت ریاست محمدحنیف اتمر مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان، در دفتر شورای امنیت ملی دایرگردید. درین جلسه، وزاری سکتور دفاعی و امنیتی با ارائه گزارش از وضعیت امنیتی ولایات کابل، هملند، ارزگان، کندز، فراه،

بغلان، فاریاب، سرپل و جوزجان، از شجاعت، درایت و شایستگی نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور به نیکی یاد نمودند و تلاش های آنها را در جهت مبارزه با دشمن قابل ستایش دانستند. درین راستا، جلسۀ رهبری سکتور امنیتی هدایات لازم را به منظور دفع تهدیدات صادر نمود.

درین جلسه قوماندان عمومی گارنیزیون کابل گزارش پیشرفت پلان امنیتی کابل را ارایه نموده و فیصله به عمل آمد تا ارگانهای ذیربط به منظور تامین هر چه بهتر امنیت کابل و ولسوالی های مربوطه آن پلان های خویش را در سطوح استراتیژیک، اوپراتیفی و تاکتیکی به صورت منظم و سیستماتیک عملی ساخته و درین زمینه هماهنگی لازم را بین ارگانهای ذیربط ایجاد نموده و همکاری هر چه بیشتر و همه جانبه مردم را نیز جلب نمایند.

در اخیر، جلسۀ رهبری سکتور امنیتی پلان تبدیلی پرسونل و جزتام ها از مرکز به ولایات و برعکس آن را مورد بحث قرار داده و به ارگان های دفاعی و امنیتی هدایت داد تا پالیسی و پلان های موجود خویش را درین امر ارزیابی نموده و تمامی خلا ها و چالش های موجود پروسه تبدیلی را شناسایی و هماهنگی لازم پالیسی واحد را ترتیب و جهت تصویب به شورای امنیت ملی ارایه نمایند.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha