صفحه اصلی | eslah | سیاست | پلان امنیتی شهر کابل در جلسۀ سرقوماندانی اعلای قوای مسلح تأیید شد

پلان امنیتی شهر کابل در جلسۀ سرقوماندانی اعلای قوای مسلح تأیید شد

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
پلان امنیتی شهر کابل در جلسۀ سرقوماندانی اعلای قوای مسلح تأیید شد

جلسۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح روز گذشته به ریاست محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان، در مورد پلان‌های عملیات نظامی و پلان امنیتی شهر کابل بحث نمود.

دراین جلسه که در ارگ انجام شد، مسوولین ارشد نهادهای امنیتی و دفاعی کشور درخصوص پیشرفت عملیات‌های نظامی در سراسر کشور و دست‌آوردها دراین زمینه به رئیس‌جمهور معلومات دادند. هم‌چنان مسوولین ارشد امنیتی، پلان امنیتی شهر کابل را به رئیس‌جمهورغنی ارائه نمودند.

مسؤولین ارشد امنیتی گفتند که پلان امنیتی شهر کابل شامل بخش‌های هماهنگی، انسجام، کشف و استخبارات، تقویت نیروهای امنیتی و دفاعی، جابجای موثر نیروهای پولیس و اصلاحات همه‌جانبه در این سکتور می‌باشد.

جلسه، پس از بحث‌های مفصل، پلان امنیتی شهر کابل را در اصول مورد تأیید قرار داد و به‌منظور تحقق موثر آن به مسوولین ارشد امنیتی هدایت داد تا روی جزئیات پلان مذکور به‌شمول چارچوب زمان‌بندی‌شده جهت تطبیق، کار نمایند و طی ده روز آینده آنرا نهایی و به استماع مردم برسانند.

رئیس‌جمهورغنی و سرقوماندان اعلی قوای مسلح ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، برای تأمین امنیت سراسری کشور و دفع پلان‌های شوم دشمن، به مسوولین امنیتی و دفاعی هدایات لازم داد.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha