صفحه اصلی | eslah | سیاست | خواسته‌ها و مشکلات مردم حوزۀ شمال‌شرق کشور بررسی گردید

خواسته‌ها و مشکلات مردم حوزۀ شمال‌شرق کشور بررسی گردید

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
خواسته‌ها و مشکلات مردم حوزۀ شمال‌شرق کشور بررسی گردید

دکتور عبدالله عبدالله، رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان، روز گذشته با بزرگان و متنفذان حوزهٔ شمال شرق کشور دیدار کرد.

در این دیدار که شماری از مشاوران ریاست اجراییه نیز حضور داشتند، دوکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه کشور، چالش‌ها، خواسته‌ها و پیشنهادات بزرگان ولایت‌های بغلان، تخار، کندز و بدخشان را در عرصه‌های امنیت، بازسازی، حکومتداری محلی، انکشاف متوازن و برخی مسایل دیگر مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

بزرگان و متنفذان ولایت‌های شمال شرق کشور خواسته‌های‌شان را در یک بستۀ پیشنهادی در ارتباط به اوضاع امنیتی، مبارزه با فساد اداری، انکشاف متوازن و بورسیه‌های تحصیلی با رییس اجراییه کشور در میان گذاشتند.

آنان از دکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه حکومت وحدت ملی خواستند که در زمینهٔ فراهم‌سازی فرصت‌های تحصیلی برای علمای کرام، بازسازی، سرک‌، انرژی برق، امنیت و سایر موارد در ولایت‌های حوزه شمال شرق توجه خاص را مبذول دارد.

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجراییه کشور پس از شنیدن دیده‌گاها،، نظریات و پیشنهادات آنان گفت: روی تمام مسایل مطرح شده در طرح پیشنهادی غور صورت می‌گیرد و بر اساس آن اقدامات لازم روی‌دست گرفته خواهد شد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha