صفحه اصلی | eslah | فرهنگ و هنر | همـکاری وزارت اطلاعـات و فرهنـگ با یونسـکو پیـرامـون برگزاری ورکشاپ میراث‌های فرهنگی غیرملموس

همـکاری وزارت اطلاعـات و فرهنـگ با یونسـکو پیـرامـون برگزاری ورکشاپ میراث‌های فرهنگی غیرملموس

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
همـکاری وزارت اطلاعـات و فرهنـگ با یونسـکو پیـرامـون برگزاری ورکشاپ میراث‌های فرهنگی غیرملموس

سازمان علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) در نظر دارد ورکشاپی را پیرامون تطبیق کنوانسیون 2003 در مورد حفظ میراث های فرهنگی غیرملموس برگزار کند.

به گزارش آژانس باختر، این مطلب را نمایندۀ یونسکو درکابل در دیدار با پوهاند محمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ بیان کرد. همچنان نمایندۀ یونسکو درکابل پیرامون برگزاری این ورکشاپ و همکاری ها دراین باره صحبت کرد.

بعداً پوهاند محمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در صحبت مختصر گفت که این وزارت آمادگی کامل دارد تا در برگزاری این ورکشاپ، با دعوت متخصصین و اهل خبره یونسکو را همکاری کند.

پوهاند باوری افزودکه قبل از برگزاری ورکشاپ برای اشتراک کنندگان و مردم آگاهی داده شودکه این ورکشاپ برای حفظ میراث های غیرملموس فرهنگی نهایت با اهمیت است.

طبق یک خبردیگر: پوهاند محمدرسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ با نماینده سازمان علمی و فرهنگی ملل متحد " یونسکو " درکابل پیرامون حفریات و آثار به دست آمده از ساحات باستانی مس عینک لوگر صحبت نمود.

  نمایندۀ یونسکو در مورد مشکلات تطبیق پلان کاری آن اداره معلومات داد.

سپس پوهاند باوری گفت که مشکلات و پلان کاری ادارۀ مربوط را کتباً به وزارت اطلاعات و فرهنگ ارسال کنید تا به آن رسیدگی شود.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha