صفحه اصلی | eslah | فرهنگ و هنر | برای حل مشکلات سیاحتی در کشور بورد مشترک ایجاد می گردد

برای حل مشکلات سیاحتی در کشور بورد مشترک ایجاد می گردد

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
برای حل مشکلات سیاحتی در کشور بورد مشترک ایجاد می گردد

در رابطه به تجلیل بهتر از روز بین المللی توریزم، نشستی به ریاست زردشت شمس معین مالی و گرځندوی وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزارشد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر: در این نشست که به اشتراک مسوولان و نمایند گان شرکت های سیاحتی در وزارت اطلاعات وفرهنگ برگزارشده بود، معین مالی وزارت اطلاعات و فرهنگ گفت که این وزارت با امکانات دست داشته بخاطر تجلیل هرچه شایسته ترازروز بین المللی توریزم تلاش
 مینماید
.

وی اضافه کرد که این وزارت به همکاری شرکت های سیاحتی بخاطرتجلیل با شکوه از روزجهانی توریزم نیازدارد و باید مسوولان این شرکت ها سعی کنند تا فرهنگ سیاحت را درکشور بیشتر نهادینه سازند.

معین مالی و توریزم وزارت اطلاعات وفرهنگ علاوه کرد که درنظر است  بخاطر حل مشکلات امور سیاحتی در کشور به اشتراک نمایند گان ارگان های ذیربط ومسوولان شرکت های سیاحتی یک بورد مشترک، تشکیل شود .

همینگونه دراین نشست مسوولان و نمایند گان شرکت های سیاحتی یک سلسله نظریات، پیشنهادات و مشکلات شان را درمیان گذاشته و خواهان توجه وزارت اطلاعات وفرهنگ درزمینه فراهم آوری تسهیلات بیشتر در امورسیاحت به شرکت های متذکره شدند.

درمقابل معین مالی و توریزم وزارت اطلاعات وفرهنگ ازتلاش های آن وزارت بخاطر بهبود وضعیت سیاحت درکشور در حد امکانات اطمینان داد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha