صفحه اصلی | anis | سیاست | رئیس جمهور غنی: ولایات آسیب‌دیده در اثر خشکسالی، بر اساس اندازۀ آسیب‌های وارده، درجه‌بندی شوند

رئیس جمهور غنی: ولایات آسیب‌دیده در اثر خشکسالی، بر اساس اندازۀ آسیب‌های وارده، درجه‌بندی شوند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس جمهور غنی: ولایات آسیب‌دیده در اثر خشکسالی، بر اساس اندازۀ آسیب‌های وارده، درجه‌بندی شوند

نشستی به‌ منظور تعقیب کمک‌های انجام‌شده و مساعدت‌های بیشتر به ولایات خشکسالی‌زده، تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان قبل از ظهر دیروز در ارگ ریاست‌جمهوری برگزار گردید.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در آغاز نشست، نصیراحمد درانی وزیر زراعت و مالداری  در مورد وضعیت ولایاتی که در اثر خشکسالی آسیب دیده‌ اند و چگونگی کمک به آن‌ها به رئیس‌جمهور معلومات داده، گفت که کمک‌های ابتدایی به ولایات آسیب‌دیده رسیده است و این سلسله ادامه دارد.

سپس مجیب‌الرحمن کریمی وزیر انکشاف دهات در مورد سروی انجام‌شده در خصوص آسیب‌های ناشی از خشکسالی به سطح قریه‌جات معلومات ارائه کرده، گفت که بر اساس این سروی، مساعدت‌ها با روستاهای آسیب‌دیده تنظیم خواهد شد.

رئیس‌جمهور غنی ضمن تشکر از وزرای زراعت و مالداری و انکشاف دهات، گفت که ولایات آسیب‌دیده در اثر خشکسالی، بر اساس اندازۀ آسیب‌های وارده، درجه‌بندی شوند و بزودترین فرصت کمک‌های لازم برای آنان صورت گیرد.

رئیس‌جمهور تاکید کرد که به‌خاطر کمک‌های بیشتر به مردم ولایات آسیب‌دیده، در آیندۀ نزدیک با ادارات مربوطه جلساتی تدویر یابد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha