صفحه اصلی | anis | ورزش | شماری از ورزشکاران شایسته تقدیر شدند

شماری از ورزشکاران شایسته تقدیر شدند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
شماری از ورزشکاران شایسته تقدیر شدند

شماری از ورزشکاران شایسته وقهرمان کشور ديروز از سوی نهادهای اجتماعی خرم و مرحمت تقدیرشدند.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر: درمحفلی که به این مناسبت درتالارتیاترملی برگزار شده بود، داکتر کمال سادات سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دررابطه نقش جوانان صحبت کرده گفت که باید جوانان درهررشته مورد علاقه شان تلاش بیشتر کنند تا مانند باز محمد مبارز ، ولی هوتک و سایرقهرمانان رشته های مختلف الگو باشند .

وی افزود که وزارت اطلاعات وفرهنگ ازسایرجوانان کشور بخصوص جوانان شایسته و نخبه بخش های مختلف حمایت و قدردانی نموده و درخدمت آنان قراردارد.

همچنان ازمردم به ویژه جوانان کشور خواست که درمبارزه علیه  فساد و ریشه کن ساختن فساد ، تلاش های پیگیرنمایند و درآبادی کشورسهم فعال بگیرند.

دراین محفل احمد شارون نظری مسئول نهاد اجتماعی خرم گفت که هدف ازراه انداری این برنامه تقدیرو تحسین ازورزشکاران قهرمان و مدال آور میباشد .

وی  افزود که جوانان توانمند میتوانند با تلاش های موثرشان جامعه به را به سوی پیشرفت و ترقی سوق دهند .

همینگونه زمانه کریمی مسئول نهاد اجتماعی مرحمت نیز صحبت کرده گفت که قهرمانان واقعی کسانی هستند که مرزهای تعصب و تبيعض را بشکنند و بخاطرآبادی و شگوفایی افغانستان عزیز تلاش کنند.

وی همچنان ازجوانان کشور که دررشته های مختلف ازخود قهرمانی نشان داده و برای کشور مدال آورد اند، به قدردانی یاد کرد.

همچنان ولی هوتک ورزشکارموفق کشور نیز از نهاد های متذکره که ازورشکاران و جوانان شایسته کشور تقدیر نموده است به نیکی یاد کرده گفت که باید همه ورزشکان و جوانان که دررشته های مختلف کار مینمایند، بخاطرافغانستان تلاش کنند و مدال کمایی نمایند.

دراخیراین محفل برای ورزشکاران قهرمان و مدال آور ازسوی مسئولان نهادهای اجتماعی خرم و مرحمت لوح های تقدیراعطا گردید.  

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha