صفحه اصلی | anis | ورزش | داکتر کمال سادات: ورزش باعث اتفاق و اتحاد میان مردم میگردد

داکتر کمال سادات: ورزش باعث اتفاق و اتحاد میان مردم میگردد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
داکتر کمال سادات: ورزش باعث اتفاق و اتحاد میان مردم میگردد

میدان ورزشی کرکت با هزینه ٦٢ میلیون افغانی در مرکز خوست اعمار و به روز جمعه به بهره برداری سپرده شد.

حکم خان حبیبی، والی خوست در مراسمی که به این مناسبت با اشتراک هزارن تن تدویر یافته بود، گفت که این میدان ورزشی در ٢٥ جریب زمین در مدت یک و نیم سال ساخته شده است.

موصوف افزود، ساخت این میدان که ٦٢ میلیون افغانی هزینه برداشته، از سوی کشور آلمان پرداخت شده است. وی با بیان این که میدان یاد شده در یک وقت گنجایش پنج هزار تن را دارد، وی افزود که این میدان کوچک است و باید وسعت داده شود و در کنار آن ایستگاه موتر، مسجد و سایر ضروریات در این جا فراهم شود.

والی خوست خطاب به حاضرین در ورزشگاه، گفت: جمع شدن مردم امروز در این میدان، بیانگر آن است که در خوست امنیت تأمین است، مردم آن از جنگ خسته شده اند و در جستجوی صلح دایمی اند.

داکتر کمال سادات معین جوانان و سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ در مراسم افتتاح میدان ورزشی کرکت در خوست حرف میزد، افزود که حضور هزاران جوان در این مراسم نمایانگر اتحاد و اتفاق میان آنها بوده و از حاضرین خواست تا به همچو اتحاد، گام های موثری در امر مبارزه با فساد و مواد مخدر بردارند.

داکتر کمال سادات افزود: هماهنگی و کار مشترک میان جوانان و دولت میتواند در از میان برداشتن ناهنجاری های جامعه موثر واقع گردد. سرپرست وزارت اطلاعات  وفرهنگ از مقامات محلیو کرکت بورد نیز خواست تا میدان ورزشی را وسعت داده تا تعداد زیاد مردم در یک وقت بتواند از بازی دلخواه شان دیدن نماید.

عاطف مشعل، رییس کرکت بورد در این اجتماع تعهد نمود که تلاش می ورزد تا این میدان را وسعت دهد. به گفته او، برخی ضروریات این میدان ورزشی نیز آماده شده است.

بعد از افتتاح این میدان ورزشی، میان بازیکنان تیم ملی و به همین ترتیب میان بازیکنان ١٩ سال، مسابقه یک روزه نیز راه اندازی شد. در مراسم افتتاحیه این میدان ورزشی به هزارها مردم اشتراک کرده بودند.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha