صفحه اصلی | anis | ورزش | داکترکمال سادات سه ورزشکار نامدار کشور را تقدیر کرد

داکترکمال سادات سه ورزشکار نامدار کشور را تقدیر کرد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
داکترکمال سادات سه ورزشکار نامدار کشور را  تقدیر کرد

داکترکمال سادات معین امورجوانان و سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ با بازمحمد مبارز، ولی هوتک و عمران سخی‌زاده سه تن از ورزشکاران نامدار کشور به طور جداگانه دیدار کرده و آنان را تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر ، سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ پیروزی ها ی این ورزشکاران را ستوده مطرح ساخت که جوانان ورزشکار کشور دراین اواخر دررقابتهای بین‌المللی وملی خوب درخشیده اند و هرکدام افتخارات بزرگ برای جامعه ورزشی افغانستان کمایی کرده اند.

سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ رشد ورزش را مرهون علاقمندی جوانان به عرصه‌های مختلف ورزشی دانسته بیان داشت و گفت که سخن معروف است كه عقل سليم دربدن سالم است.

ورزش نه تنها درپرورش جسمی جوانان با اهمیت میباشد بل به وجود سلامت میبخشد و سلامت جسمانی درپرورش عقل سالم با اهمیت است.

درمیان ، ورزشکاران نیز پیرامون رقابت های که انجام داده اندمعلومات داده از سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ به خاطر تشویق ورزشکاران ابراز امتنان کردند ونیز به برخی از مشکلاتی اشاره کردندکه ورزشکاران کشور به آن روبرومیباشند.

سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ وضعیت عمومی کشور را بررسی کرده عوامل تمام ناهنجاری را گسترش جنگ و توسعه نا امنی درکشور دانسته گفت که اگر جنگ در ابعاد گسترده ای آن وجود نمی داشت و از هراس افگنان حمایت منطقه یی صورت نمی گرفت امروز افغانستان شاهد پیروزی های بزرگ درعرصه مختلف می بود.

 او برنقش جوانان درراستای صلح و ایجاد همگرایی ملی نیز تأكيد کرد وورزشکاران حاضر را تقدیر کرد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha