صفحه اصلی | anis | صفحه ویژه | حقوق بشر | فاضل سانچارکی: وزارت اطلاعات وفرهنگ در زمینة مبارزه با قاچاق انسان همکاری می‌کند

فاضل سانچارکی: وزارت اطلاعات وفرهنگ در زمینة مبارزه با قاچاق انسان همکاری می‌کند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
فاضل سانچارکی: وزارت اطلاعات وفرهنگ در زمینة مبارزه با قاچاق انسان همکاری می‌کند

فاضل سانچارکی معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ دیروز تفاهمنامه همکاری را با مسول برنامه های موسسه امداد و انکشاف سریع امضای کرد.

به گزارش خبرنگارآژانس باختر: به اساس این تفاهمنامه وزارت اطلاعات وفرهنگ درزمینه مبارزه با قاچاق انسان درمرکز و ولایت ها ازطریق ارگان های مربوط با موسسه متذکره همکاری میکند.

درمراسم امضای این تفاهمنامه درحالیکه خلیل مینوی رئیس آژانس باخترنیز حضورداشت ، الله محمد احمدزی مسئول برنامه‌های موسسه امداد و انکشاف سریع، دررابطه به چگونگی فعالیت های نهاد مربوط معلومات داده گفت که آن نهاد در درراستای مبارزه علیه قاچاق انسان درمرکز و ولایت ها برای مردم آگاهی میدهد و دراین رابطه برنامه های مشخص دارد .

معین امورنشرات وزارت اطلاعات وفرهنگ درکنار آن که ازکارکرد ها و خدمات موسسة امداد و انکشاف سریع به قدردانی یاد کرد ، گفت که به اساس مفاد این تفاهمنامه بخش های مختلف وزارت اطلاعات وفرهنگ درمرکز و ولایت ها درراستای مبارزه علیه قاچاق انسان و آگاهی دهی برای مردم ، با آن موسسه همکاری میکند.

سانچارکی افزود که همینگونه این وزارت درانعکاس پیام ها اطلاعات و معلومات درزمینه آگاهی دهی از اضرارو پیامد های ناگوار قاچاق انسان نیز ازطریق رسانه ها با موسسة امداد و انکشاف سریع همکاری خواهد کرد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha