صفحه اصلی | anis | اجتماع | دیدار محمداشرف غنی رئیس‌جمهور با مسئولین نیروهای دفاعی و امنیتی خوست

دیدار محمداشرف غنی رئیس‌جمهور با مسئولین نیروهای دفاعی و امنیتی خوست

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
دیدار محمداشرف غنی رئیس‌جمهور با مسئولین نیروهای دفاعی و امنیتی خوست

محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان در سفرش به ولایت خوست، دیروز درنشستی که در آن رهبری و مسئولین ارشد نظامی اشتراک داشتند حضور یافت و گزارش اجراات پلان‌های اخیر امنیتی را استماع نمود.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی  ریاست جمهوری به آژانس باخترمسئولین نیروهای دفاعی و امنیتی ولایت خوست با ارائه گزارش وضعیت امنیتی آن ولایت، از توجه رئیس‌جمهور نسبت به مسایل امنیتی در این ولایت قدردانی کرده اطمینان دادند که نیروهای امنیتی و دفاعی با تشریک مساعی و انسجام کامل، پلان‌های دشمن را خنثی نموده‌اند و به تلاش‌های خود این خصوص ادامه می‌دهند.

رئیس‌جمهور وسرقوماندان اعلی قوای‌مسلح  پس از ارزیابی وضعیت امنیتی ولایت خوست، قربانی و دلیری رهبری و منسوبین نیروهای امنیتی و دفاعی را در راستای دفاع از وطن و سرکوب تروریستان مورد ستایش قرار داد و ضمن اتحاف دعا به روح شهدای قوای مسلح کشور هدایت داد که به خانواده‌های شهدا و مجروحین این نیروها رسیدگی صورت گیرد و تأکید کرد که دراین زمینه غفلت قابل قبول نیست. رئیس‌جمهور غنی  ضمن  بررسی برنامه امنیتی این ولایت، به  مسئولین امنیتی  هدایات لازم  داد تا در زمینه تأمین امنیت انتخابات آینده و جلوگیری از مداخله نیروهای امنیتی و دفاعی دراین روند اقدامات نمایند.

محمداشرف غنی به مسئولین امینتی و دفاعی این ولایت هدایت داد که از طریق تحرک و ایجاد برنامه منظم محاربوی، دشمن را سرکوب سازند و در راستای تامین امنیت سراسری این ولایت، نسبت به گذشته توجه بیشتر نمایند.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha