صفحه اصلی | anis | اجتماع | مجمع عمومی شورای عالی صلح برگزار شد

مجمع عمومی شورای عالی صلح برگزار شد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
مجمع عمومی شورای عالی صلح برگزار شد

مجمع عمومی شورای عالی صلح به اشتراک محمد کریم خلیلی رئیس شورای عالی صلح، داکتر محمد اکرم خپلواک رئیس دارالانشای پروسه صلح و نماینده خاص رئیس جمهور در امور سیاسی، معاونین و اعضای شورای عالی صلح برگزار شد.

به گزارش آژانس باختر به نقل از خبر نامه ریاست مطبوعات و روابط استراتیژیک شورای عالی صلح، در این مجمع رئیس شورای عالی صلح از برگزاری موفقانۀ کنفرانس روند دوم کابل و حمایت کشورهای منطقه و جامعه جهانی از پروسه صلح و مبارزه با تروریزم و از نقش اساسی شورای عالی صلح در تهیه نقشه راه صلح ابراز خورسندی نموده نقشه راه صلح را یک گام مثبت به منظور تأمین صلح دایمی در کشور خواند.

کریم خلیلی ضمن حمایت از نقشه راه صلح افزود که مسؤلیت های اعضای شورای عالی صلح به دلیل تطبیق این نقشه افزایش یافته و اطمینان داد که در این راستا از هیچ نوع تلاشِ دریغ نمی ورزند.

در ادامه جلسه داکتر محمد اکرم خپلواک رئیس دارالانشاء پروسه صلح و نماینده خاص رئیس جمهور در امور سیاسی از نقش برازندۀ کنفرانس های که در شش ماه گذشته به منظور تنظیم اجماع ملی برای صلح و امنیت برگزار شده اند را در نقشه راه صلح اساسی خوانده افزود که نظریات مستقیم علما، اصناف و اقشار مختلف کشور در نقشه راه صلح جا داده شده است.

در پایان جلسه به منظور تطبیق عملی نقشه راه صلح بحث همه جانبه صورت گرفت و اعضای شورای عالی صلح هریک به نوبۀ خویش نظریات خود را شریک ساختند تا در آینده روی آن کار صورت گیرد.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha