صفحه اصلی | anis | اجتماع | رئیس اجرائیه کشور:تهیة فهرست رأی‌دهنده‌گان از تقلب گستردة انتخاباتی جلوگیری می‌کند

رئیس اجرائیه کشور:تهیة فهرست رأی‌دهنده‌گان از تقلب گستردة انتخاباتی جلوگیری می‌کند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس اجرائیه کشور:تهیة فهرست رأی‌دهنده‌گان از تقلب گستردة انتخاباتی جلوگیری می‌کند

رئیس اجرائیه حکومت وحدت ملی روز پنجشنبه در دیدار با اعضای رهبری «انجمن نخبه‌گان افغانستان» گفت که جوانان با بیداری اذهان عامه، مسیر درست را برای جامعه تعیین می‌کنند.

داکتر عبدالله عبدالله تصریح کرد که فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی سالم نیازمند وقت، حوصله‌مندی و انرژي بیشتر است؛ اما تاثیرات آن در جامعه دوام‌دار و سازنده می‌باشد.

رئیس اجرائیه کشور یادآور شد که جوانان از طریق آگاهی‌دهی و روشن‌اندازی مسایل روز می‌توانند، مسیر سالم‌تر را برای مردم تعیین و تثبیت نمایند.

همچنان، اعضای رهبری نخبه‌گان افغانستان دیدگاه‌ها و نظریات مشخص‌شان را در باره تحولات اخیر، اصلاحات انتخاباتی، کاریابی و نقش جوانان در سطوح مختلف با رئیس اجرائیه کشور شریک کردند.

آنان موضع‌گیری‌های رئیس اجرائیه کشور را ملی و عقلانی خوانده و بر ضرورت تقویت نظام و وحدت ملی تاکید داشتند.

سپس، داکتر عبدالله عبدالله در باره اصلاحات انتخاباتی گفت که فهرست رأی دهنده‌گان تهیه می‌گردد و براساس آن هرکس در هرمرکز رای‌دهی که ثبت نام می‌کند، در همان مرکز رای‌ می‌دهد.

رئیس اجرائیه کشور افزود که تهیه فهرست رأی دهنده‌گان یک دستاورد بزرگ است که می‌تواند از تقلب گسترده 

 و گروپی جلوگیری کند. هرچند احتمال دارد که یک فرد در دوجای رأی بدهد؛ اما این کار شدنی نیست که پنج نفر به جای ده‌ها نفر دیگر رأی بدهند.

داکتر عبدالله عبدالله به آنان اطمینان داد که نظریات و پیشنهادات آنان را در عرصه‌های مختلف در نظر می‌گیرند. در اخیر رئیس اجرائیه کشور بر ضرورت ظرفیت‌سازی جوانان پافشرد.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha