صفحه اصلی | anis | اجتماع | محمداشرف غنی : شمشاد یک نهاد ملی، صدای شفاف و رسای ملت افغانستان است

محمداشرف غنی : شمشاد یک نهاد ملی، صدای شفاف و رسای ملت افغانستان است

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
محمداشرف غنی : شمشاد یک نهاد ملی، صدای شفاف و رسای ملت افغانستان است

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام گذشته به ادارۀ تلویزیون شمشاد رفت و با مسئولین و کارمندان این نهاد از نزدیک دیدن کرد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر رئیس جمهور کشور یکبار دیگر بابت حمله تروریستی بالای تلویزیون شمشاد، به روح شهدای رویداد متذکره اتحاف دعا کرد و از شهامت، صبر و بردباری مسئولین این شبکه و خانواده های قربانیان، ابراز امتنان نمود.

رئیس جمهور کشور گفت: شمشاد یک نهاد ملی، صدای شفاف و رسای ملت افغانستان است و حراست از آن وظیفۀ همۀ مردم می باشد. این سرمایۀ ملی است حفاظت از شما، بالای تمام ملت، حکومت و خاصتاً بالای من یک مسئولیت محسوب میشود.رئیس جمهور محمداشرف غنی با قدردانی از رهبری و مسئولین تلویزیون شمشاد گفت: با ایمان و ارادۀ قوی و تیم کاری، به زودترین فرصت ممکن، نشرات این شبکه را آغاز نمودید و صدای تانرا به مردم رساندید.

در مقابل، مسئولین تلویزیون شمشاد از غمشریکی با خانواده‌های قربانیان و رسیدگی به موقع به مجروحین حادثۀ تروریستی یادشده، از رئیس‌جمهورقدردانی نمودند.

این مسئولین از رئیس‌جمهور به‌خاطر حمایت و تقویت آزادی بیان و فعالیت آزاد رسانه‌ها، ستایش کردند و تأکید ورزیدند: در عرصۀ آزادی بیان با حفظ ارزش‌ها و حمایت از منافع ملی، همچنان به فعالیت‌های رسانه‌یی خود ادامه می‌دهیم و هیچ مانع نمی‌تواند صدای ما را خاموش سازد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha