صفحه اصلی | anis | اجتماع | برای شماری از جوانان زمینه آموزش وکاریابی فراهم میشود

برای شماری از جوانان زمینه آموزش وکاریابی فراهم میشود

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
برای شماری از جوانان زمینه آموزش وکاریابی فراهم میشود

داکترکمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ دیروز با مسئولان سه نهاد تفاهمنامه های همکاری را امضا کرد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر: به اساس این تفاهمنامه ها که با مسئولان موسسه امداد و انکشاف سریع ، شرکت کاریابی گلوبل ورک  و لیلیه یونایتد، به امضا رسید  برای شماری از جوانان زمینه آموزش و کاریابی فراهم میشود.

درمراسم امضای این تفاهمنامه ها معین امورجوانان خاطرنشان ساخت که به اساس این تفاهم نامه ها موسسه امداد و انکشاف سریع دررابطه به مبارزه علیه قاچاق انسان و پیامد های ناگوارآن، برای جوانان آگاهی میدهد.

همچنان شرکت کاریابی گلوبل ورک  درزمینۀ کاریابی درداخل و خارج کشوربا جوانان همکاری میکند و آموزش های لازم برای آنان میدهد. 

و به همین ترتیب لیلیه یونایتد   با 30 درصد تخفیف ، محصلان وشاگردان را که ازطریق معینیت امور جوانان به آننهاد معرفی شود ، میپذیردهمینگونه داکترکمال سادات معین امورجوانان دررابطه به برنامه های آن معینیت درزمینه فراهم ساختن تسهیلات درعرصه های مختلف بخصوص دربخش های آموزشی کاریابی ، تحصیلات عالی و نیمه عالی وبرنامه های آگاهی دهی ،  برای جوانان معلومات داد. دراین مراسم نبی الله سهرابی مسئول شرکت کاریابی گلوبل ورک ، نصیراحمد امین مسئول لیلیه یونایتد و احمد شبیرساپی مسئول موسسه امداد و انکشاف سریع ، دررابطه به کار و فعالیت نهاد های مربوط معلومات داده  و ازهمکاری بیشتر شان با معینیت امور جوانان اطمینان دادند. آنان خاطرنشان ساختن که هدف شان خدمت به کشورو جوانان میباشد و ازطریق نهادی های مربوط خویش میخواهند تغییرات مثبت را در زندگی جوانان به وجود بیاورند.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha