صفحه اصلی | anis | اجتماع | رئیس‌جمهور غنی: شما نور چشم من هستید و عزت و آبروی افغانستان را در سطح ملی و بین‌المللی حفظ نموده‌اید

رئیس‌جمهور غنی: شما نور چشم من هستید و عزت و آبروی افغانستان را در سطح ملی و بین‌المللی حفظ نموده‌اید

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس‌جمهور غنی: شما نور چشم من هستید و عزت و آبروی افغانستان را در سطح ملی و بین‌المللی حفظ نموده‌اید

محمداشرف غنی ریئس‌جمهوری اسلامی افغانستان، شام روز یکشنبه در دیدار با منسوبین قوماندانی عمومی قطعات خاص وزارت امورداخله از تلاش، شجاعت و دلیری آنان در سرکوب دشمنان افغانستان، قدردانی کرد.

به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، دراین دیدار که در ارگ انجام‌شد ابتدا، پاسوال سیدمحمد روشن‌دل قوماندان عمومی قطعات خاص پولیس بخاطر حمایت‌های همه‌جانبۀ رئیس‌جمهور از نیروهای امنیتی و دفاعی به‌ویژه قطعات خاص پولیس و نیز توجه به‌خانواده‌های شهدا و مجروحین این نیروها، تشکر کرد.

وی درخصوص اجراآت، دستاوردها و عملیات‌های قطعات خاص صحبت کرده، گفت که این نیروها در همۀ عملیات‌ها، به‌دشمن صدمات سنگین را وارد کرده‌اند و از تمام توان به‌خاطرسرکوب و نابودی لانه‌های دشمن، استفاده خواهند کرد.

روشندل گفت که در چارچوب قطعات خاص، افراد صادق و جوانان متعهد به‌وطن مشغول انجام وظیفۀ مقدس دفاع از وطن می‌باشند و در سخت‌ترین شرایط و وضعیت، آمادۀ خدمت به‌افغانستان می‌باشند.

وی به‌ رئیس‌جمهور کشور اطمینان داد که قطعات خاص با پلان‌گذاری‌های دقیق و محاربوی، در هرگوشه دشمن را هدف قرار خواهند داد و تا نابودی کامل دشمنان افغانستان، از هیچ نوع تلاش دریغ نخواهند ورزید.

دگرجنرال جانان بارکزی معاون اول وزارت امور داخله در صحبتی، از رئیس جمهور کشور به‌خاطر مواظبت، تشویق و تفقد نیروهای امنیتی و دفاعی تشکر کرده افزود: اطمینان می‌دهیم که در دشوارترین شرایط، شب و روز جهت تأمین آرامش مردم و سرکوب دشمن، تلاش ورزیم.

رئیس‌جمهور محمداشرف غنی خطاب به‌منسوبین قطعات خاص پولیس گفت: شما نور چشم من هستید و عزت و آبروی افغانستان را در سطح ملی و بین‌المللی حفظ نموده‌اید، از تلاش‌ها، تحرک و دلیری تان قدردانی می‌کنم.

رئیس‌جمهور کشور با بیان این‌مطلب که نیروهای خاص، وفادار به‌قانون، نظام و مدافعان واقعی افغانستان اند، افزود که شما نمایند‌گان آیندۀ افغانستان هستید، روحیۀ قوی دارید که این باعث اعتباربخشیدن به‌نسل‌های آینده می‌شود.

وی تصریح‌کرد که نیروهای خاص، موفق به‌ دفع و طرد تهدیدها و پلان‌های شوم دشمن گردیده‌اند و با تلاش‌های همه‌جانبۀ تان، دشمنان هیچ‌گاه در پلان‌های شان موفق نمی‌گردند.

رئیس‌جمهور هدایت‌داد تا به‌پاس دستاوردهای اخیر نیروهای قطعات خاص در جریان عملیات‌ها، به‌هر یک از این نیروها، یک‌ ماه معاش فوق‌العاده، اعطا گردد.

رئیس‌جمهور غنی از همکاری‌های شرکای بین‌المللی درعرصۀ آموزش و تجهیز نیروهای امنیتی و دفاعی به‌ویژه نیروهای قطعات خاص، تشکرکرد و از قربانی‌های نیروهای بین‌المللی در افغانستان نیز به‌نیکی یادکرد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha