صفحه اصلی | anis | اجتماع | قانونپوه سروردانش:حکومت وحدت ملی مصمم است که عدالت اداری را در مناطق مرکزی تطبیق نماید

قانونپوه سروردانش:حکومت وحدت ملی مصمم است که عدالت اداری را در مناطق مرکزی تطبیق نماید

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
قانونپوه سروردانش:حکومت وحدت ملی مصمم است که عدالت اداری را در مناطق مرکزی تطبیق نماید

بعد از ظهر دیروز جمعي از بزرگان، متنفذين، جوانان و فرهنگيان ولسوالي لعل و سرجنگل ولايت غور، با استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور ديدار نموده و خواسته ها و مطالبات شان را از حکومت، در ميان گذاشتند.

 ديدار کنندگان ضمن ابراز تشکر از طرح جامع اداري و امنيتي مناطق مرکزي از جانب استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور، علاوه بر مشکلات چون عدم توسعه معارف، عدم اعمار راه هاي مواصلاتي، فساد اداري و مشکلات امنيتي که از جانب ولسوالي هاي همجوار، ولسوالي لعل و سرجنگل را تهديد مي کنند، به صورت مشخص ايجاد يک واحد اداري مستقل ديگر را نيز از حکومت مطالبه کردند. 

 ديدار کنندگان افزودند که طرح ايجاد يک ولسوالي مستقل در منطقه سرجنگل در طول زمان هاي متمادي از جانب مردم منطقه مطرح بوده که تا هنوز اين خواست  شهروندي مردم تحقق نيافته است. به گفته ي ديدارکنندگان، منطقه سرجنگل هم از لحاظ نفوس و هم از لحاظ وسعت جغرافيايي نيازمند يک واحد اداري مستقل مي باشد. 

 

 معاون رئیس جمهور ضمن ابراز قدرداني از توجه ديدارکنندگان برمطالبات شهروندان مردم منطقه، تأکيد کرد که تعديل واحد هاي اداري در مناطق محروم مناطق مرکزي يکي از خواست هاي تاريخي اين مردم مي باشد و حکومت وحدت ملي  مصمم است که عدالت  اداري را در اين مناطق تطبيق  نمايد.

 معاون رئیس جمهور طرح جامع امنيتي واداري مناطق مرکزي را در راستاي مسؤليت هاي اساسي دولت عنوان کرد و گفت که با همکاري و هماهنگي ميان مردم و ارادة حکومت وحدت ملي مبني بر تعديل واحد هاي اداري مناطق مرکزي، در آينده شاهد تطبيق برنامه هاي انکشافي و خدماتي بيشتر در اين مناطق خواهيم بود.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha