صفحه اصلی | anis | اجتماع | رئیس جمهورغنی: مساجد مراکز عمدۀ فعالیت‌های دینی و فرهنگی می‌باشند

رئیس جمهورغنی: مساجد مراکز عمدۀ فعالیت‌های دینی و فرهنگی می‌باشند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس جمهورغنی: مساجد مراکز عمدۀ فعالیت‌های دینی و فرهنگی می‌باشند

محمداشرف غنی رئیس‎ جمهوری اسلامی افغانستان، امروز با گروه جمعیت فکر و فرهنگ دیدار کرد و نظریات و پیشنهادات آنان را در خصوص فعالیت‎های فرهنگی و فکری استماع نمود.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر: ابتدا عبدالحفیظ منصور رئیس این گروه از رئیسجمهور بهخاطر حمایت از برنامههای فرهنگی و فکری تشکر کرده گفت که گروه جمعیت فکر و فرهنگ فعالیتهای فرهنگی را از مساجد آغاز کرده و سه سال از تأسیس آن میگذرد.  وی با اشاره به اینکه مبارزه با افراط‎‎‎گرایی و تروریزم نیاز به کار فرهنگی دارد گفت هدف این گروه، مبارزۀ فکری و فرهنگی با افراطگرایی میباشد که این فعالیتها به گونۀ خودجوش و بدون وابستگی به کدام جریان خاص انجام میپذیرد. او خواهان حمایت حکومت از برنامههای این گروه گردید.

رئیسجمهورکشور با قدردانی از فعالیتهای گروه جمعیت فکر و فرهنگ گفت که مساجد مراکز عمدۀ فعالیتهای دینی و فرهنگی میباشد و نهادها میتوانند در همکاری با مساجد و علما، برنامههای فرهنگی و آموزشی شانرا تقویت بخشند.

رئیسجمهورغنی گفت، حکومت از برنامهها و اهداف نهادها در چوکات قانون حمایت مینماید. وی از این  گروه فرهنگی خواست، یک طرح را در رابطه با کارهای فرهنگی و انتشاراتی آماده نمایند تا زمینۀ همکاری جستجو گدد. 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha