صفحه اصلی | anis | گزارش | نمایشگاه آسایش زندگی برگزار شد

نمایشگاه آسایش زندگی برگزار شد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
نمایشگاه آسایش زندگی برگزار شد

سومین نمایشگاه آسایش زندگی برای فامیل ها به تاریخ 5 سنبله در مرکز نمایشگاه افغانستان واقع چهارراهی طره بازخان شهر کابل برگزار گردید در این نمایشگاه بیشتر از 50 پروژه تولیدی از شرکت های مختلف اشتراک نموده بودند. خبرنگار روزنامة ملی انیس از این نمایشگاه گزارش تهیه نموده که نشر می گردد.

در نخست رویا مسئول پروژه تولیدی شفا گفت: ما در سومین نمایشگاه آسایش زندگی به صفت تولید کننده شرکت نمودیم و تولیدات خود را به نمایش گذاشتیم تا بتوانیم خدمت مفید برای اشخاص آسیب پذیر جامعه افغانستان انجام دهیم در این پروژه یک تعداد خانمهای که دارای معلولیت هستند و خانمهای بازماندة شهدا و جوانانیکه ترک اعتیاد نموده اند تحت پوشش قرار دارند. و ما در این پروژه کدام تمویل کننده داخلی و خارجی نداریم و فعلاً تولیدات مادر مارکیت های شهر کابل عرضه می شود و، از اتحادیة جوانان افغانستان سپاسگزار هستیم که برای ما زمینه را مساعد ساخت و برای ماجای خاص غرض فروشات تعیین نمود، همچنان هوتل افغانستان نوین تولیدات ما را خریداری میکنند ما خواهان ترویج صنایع داخلی هستیم زیرا صنایع مربوط کشور ما بنام دیگر کشور ها صادر می شود. از مقامات ذیصلاح ، تجار ملی و موسسات خواهشمند هستیم ما را حمایت نمایند تا بتوانیم جایگاه تولیدات خارجی را در افغانستان عوض نماییم و تولیدات داخلی خود را مروج بسازیم.

جواد رشاد یکتن از تجار میوه خشک گفت: تقریباً در حدود 12 سال می شود در بخش میوه و گیاه های طبی بدخشان کار می کنیم خواستیم تولیدات سمت شمال را به نمایش بگذاریم البته ما یک رقابت سالم با شرکت های تولیدی خارجی داریم در حدود دوتن میوه خشک تولیدات خود را به نمایش گذاشتیم همکار با پوستری باختر هستم و پروژه مامشترکاً کار خود را پیش میبرد.

وی گفت: در کشور های مختلف در حدود 20 کشور تولیدات میوه خشک را به نمایش گذاشتیم که دارای کیفیت بالا می باشد بخصوص زعفران افغانستان که درسطح جهان اول است.

آمنه نوری یکی از برگزار کنندگان و بازار یاب نمایشگاه آسایش زندگی گفت: من مسئول فروش محصولات باختر گروپ هستم ما میخواهیم که تولیدات وطن را معدنی نماییم تا هموطنان بیاینداز محصولات وطن خود ما استفاده نمایند. در این نمایشگاه همراه با باختر گروپ بیشتر میوه خشک، عسل و زعفران را از ولایت های بدخشان به نمایش گذاشتیم.

مسعود پیمان مسئول غرفه شرکت پامیر کولا گفت: شرکت پامبر کولا تقریباً 13 سال از فعالیت اش می شود بیش از 350 نوع نوشابه را تولید و به بازار عرضه می نماییم یک تولید جدید ما که تازه به بازار عرضه شده، پوفک نمکی شفأ است. از هموطنان می خواهیم پول خود را به محصولات وطنی خود بپردازند.

همچنان ما با تمام شرکت هایی که نوشابه آن غیر الکولی تولید می کنند رقابت سالم داریم. به تعداد 2500 تن کار گر در این شرکت تولیدی کار می کند همچنان در ولایات نمایندگی داریم هدف از برگزاری این نمایشگاه آگاه ساختن مردم از محصولات و تولیدات افغانی و بازار یابی است.

زحل یکتن دیگر از فروشندگان نمایشگاه افغانستان میگوید: در کمپنی ترکی بنام های تام تل و کسلس  کار می کنیم پنج سال می شود که شرکت ما فعالیت می نماید و هدف ما اینست که مشتریان ما بیایند از اجناس ترکی خریداری نمایند.

سوسن یکتن از کارمندان فروشگاه بلند مارک در مورد گفت: لوازوم و لباسهای مورد نیاز زنانه، مردانه، طفلانه و لوازم خانه را به نمایش گذاشتیم فروشات نسبت به روز های قبلی بسیار خوب است. و ما منحیث نماینده کمپنی بگویم محصولات که در بازاروارد نمودیم صد در صد راضی هستم.

گیتی افسار مسئول بازار یابی کمپنی لوکر بی بی در زمینه گفت:

ما خواستیم تولیدات و محصولات بهداشتی برای خانمها و همچنان اطفال را که از کیفیت بالا برخوردار است به نمایش گذاریم.

وی گفت: در مدت پنج روز به تعداد زیاد مردم از این نمایشگاه دیدن نمودند اکثراً محصلین پوهنتونها از این نمایشگاه دیدن کردند و خیلی ها راضی بودند.

نعیم نوابی

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha