صفحه اصلی | anis | سیاست | داکتر عبدالله عبدالله: هیچ فرد و گروهی نمی‌تواند آزادی بیان و حقوق شهروندان را سلب کند

داکتر عبدالله عبدالله: هیچ فرد و گروهی نمی‌تواند آزادی بیان و حقوق شهروندان را سلب کند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
داکتر عبدالله عبدالله: هیچ فرد و گروهی نمی‌تواند آزادی بیان و حقوق شهروندان را سلب کند

داکتر عبدالله عبدالله، رئیس اجرائیه حکومت وحدت ملی، روزپنجشنبه در مراسم فاتحه‌‌خوانی گروهی از خبرنگاران که در رویدادهای خونبار پسین به شهادت رسیده بودند، اشتراک کرد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست اجرائیه به آژانس باختر: دراین مراسم رئیس اجرائیه یک‌بار دیگر با خانوادۀ رسانه‌ ها و مردم افغانستان ابرار غم‌شریکی کرد و بر‎روح قربانیان راه آزادی و دفاع از ارزش‌های انسانی، اتحاف دعا نمود.

رئیس اجرائیه در این برنامه گفت: آزادی بیان حقوق هر شهروند و از دست‌آوردهای مردم افغانستان است و هیچ فرد یا گروهی توان سلب کردن آنان را ندارد.

رئیس اجرائیه یک بار دیگر بر اتحاد و همسبتگی مردم افغانستان تأکید کرده افزود: افراد و گروه‌های در پی ایجاد نفاق و بهره برداری از این وضعیت‌ اند اما هرگز به هراس‌افگنان و حامیان شان اجازه نخواهیم داد تا به اهداف جنایت کارانۀ شان برسند.همچنان دراین مراسم پوهاند محمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ با ابراز تسلیت به خانواده های شهدا، خاطرنشان ساخت که این وزارت با تمام امکانات دست داشته خود درخدمت ژورنالیستان قرار داشته و ازآنان حمایت میکند.به همین ترتیب محمد اشرف رسولی به نمایندگی از خانواده های شهدا صحبت کرد و ازحکومت خواست تا عاملان حادثه دهم ثوررا که درآن شماری ازخبرنگاران نیز به شهادت رسیدند، شناسایی و به پنجه قانون بسپارند. همینگونه دراین مراسم شفیقه حبیبی رئیس انجمن حمایت از زنان ژورنالیست، باری سلام و فتیح الله بابکرخیل رئیس تلویزیون مشعل نیز پیرامون حادثه خونین دهم ثورصحبت کرد و باخانواده های شهدا ابرازغمشریکی کردند.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha