صفحه اصلی | anis | سیاست | رئیس جمهور غنی: از همکاری های مصر در عرصه های مختلف به خصوص فراهم سازی بورسیه های تحصیلی به جوانان ستایش کرد

رئیس جمهور غنی: از همکاری های مصر در عرصه های مختلف به خصوص فراهم سازی بورسیه های تحصیلی به جوانان ستایش کرد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
رئیس جمهور غنی: از همکاری های مصر در عرصه های مختلف به خصوص فراهم سازی بورسیه های تحصیلی به جوانان ستایش کرد

محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان دیروز در قصر دلکشا با محب نصر سفیر جمهوری مصر برای افغانستان ملاقات تودیعی نمود.

به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، دراین دیدار رئیس‌جمهور کشور از نصر به‌خاطر انجام ماموریت موفقانۀ وی در عرصۀ تحکیم مناسبات دوستانه و دیپلماتیک میان افغانستان و مصر، قدردانی نمود و برای موصوف در وظایف آینده آرزوی موفقیت مزید کرد.

در مقابل، سفیر جمهوری مصر از دوران مأموریت خویش در افغانستان ابراز خرسندی کرده، گفت که خاطرات خوبی را از افغانستان با خود دارد و کشورش متعهد است تا در کنار دولت و مردم افغانستان هم‌چنان باقی بماند.

وی، مصر و افغانستان را دو کشور برادر و با مشترکات دینی خواند و تصریح‌داشت که داشتن روابط تاریخی و تمدن مشترک اسلامی، روی گسترش هرچه بیشتر مناسبات دو کشور تأثیرات بسزای دارد.

رئیس‌جمهور با ارزنده‌دانستن اهمیت مناسبات نیک میان دوکشور، از همکاری‌های مصر در عرصه‌های مختلف به‌خصوص در بخش تعلیم و تربیه و فراهم‌سازی بورسیه‌های تحصیلی به جوانان افغان، ستایش کرد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha