صفحه اصلی | anis | سیاست | انتخابات در صدر اولویت های ملی و سیاسی حکومت قرار دارد

انتخابات در صدر اولویت های ملی و سیاسی حکومت قرار دارد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
انتخابات در صدر اولویت های ملی و سیاسی حکومت قرار دارد

جلسه ای تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان قبل از ظهر روز پنجشنبه در قصر گلخانۀ ارگ برگزار گردید و در آن روی امنیت انتخابات، مراکز ثبت نام و توزیع تذکره، انتقال مواد مربوط به پروسۀ انتخابات، پیشنهادات احزاب سیاسی، آگاهی عامه و شفافیت در استخدام کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات در مرکز و ولایات، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این جلسه، محمد اشرف غنی رئیس جمهور ، سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور و داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه طی صحبت های تأکید کردند که انتخابات در صدر اولویت های ملی و سیاسی حکومت وحدت ملی قرار دارد و در زمان معینۀ آن برگزار می شود.

اشتراک کنندگان جلسه از سهم گیری مردم در پروسة ثبت نام تمجید بعمل آوردند و بر آماده سازی تمام امکانات و سهولت ها و همچنان آگاهی عامه تأکید صورت گرفت.

همچنان نمایندگان کشورهای کمک کننده، ضمن استقبال از پیشرفت روند ثبت نام، به برگزاری به موقع انتخابات ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی تأکید نمودند. 

در اخیر جلسه، رئیس  جمهور کشور گفت که سلسلۀ نشست ها با رهبران و شخصیت های سیاسی و ملی ادامه دارد و با علمای دینی، نمایندگان نهادهای تحصیلات عالی، جامعه مدنی، رسانه ها و شبکه های جوانان نیز در خصوص انتخابات صحبت خواهد شد.

در این جلسه شماری از وزرا و سایر اراکین بلند رتبۀ دولتی، نمایندۀ احزاب سیاسی و برخی سفرا و نمایندگان کشورهای کمک کننده نیز حضور داشتند.

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha