صفحه اصلی | anis | سیاست | در جلسة امنیتی، پلان تبدیلی پرسونل وجزتام ها از مرکز به ولایات و برعکس آن مورد بحث قرار گرفت

در جلسة امنیتی، پلان تبدیلی پرسونل وجزتام ها از مرکز به ولایات و برعکس آن مورد بحث قرار گرفت

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
در جلسة امنیتی، پلان تبدیلی پرسونل وجزتام ها از مرکز به ولایات و برعکس آن مورد بحث قرار گرفت

جلسة رهبری بخش امنیتی تحت ریاست مشاور امنیت ملی روز یکشنبه در دفتر شورای امنیت ملی دایرگردید.

به اساس معلومات دفتر شورای امنیت ملی به آژانس باختر درین جلسه، وزاری بخش دفاعی و امنیتی با ارائه گزارش از وضعیت امنیتی ولایات کابل، هملند ارزگان، کندز، فراه، بغلان، فاریاب سرپل، جوزجان، از شجاعت درایت و شایستگی نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور به نیکی یاد نمودند و تلاش های آنها را در جهت مبارزه با دشمن قابل ستایش دانستند. درین راستا جلسه رهبری بخش امنیتی هدایات لازم را به منظور دفع تهدیدات صادر نمود.

 درین جلسه قوماندان عمومی گارنیزیون کابل گزارش پیشرفت پلان امنیتی کابل را ارائه نموده و فیصله به عمل آمد تا ارگانهای ذیربط به منظور تامین هر چه بهتر امنیت کابل و ولسوالی های مربوطه آن پلان های خویش را در سطوح ستراتیژیک، اوپراتیفی و تاکتیکی به صورت منظم و سیستماتیک عملی ساخته و درین زمینه هماهنگی لازم را بین ارگانهای ذیربط ایجاد نموده و همکاری هر چه بیشتر و همه جانبه مردم را نیز جلب نمایند.

 در اخیر، جلسه رهبری سکتور امنیتی پلان تبدیلی پرسونل و جزتام ها از مرکز به ولایات و برعکس آن را مورد بحث قرار داده و به ارگان های دفاعی و امنیتی هدایت داد تا پالیسی و پلان های موجود خویش را درین امر ارزیابی نموده و تمامی خلا ها و چالش های موجود روند تبدیلی را شناسایی و هماهنگی لازم پالیسی واحد را ترتیب و جهت تصویب به شورای امنیت ملی ارائه نمایند.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha