صفحه اصلی | anis | سیاست | محمداشرف غنی رئیس‌جمهور در دیدار با بزرگان اهل تشیع هرات:هدف ما التیام زخم های گذشته است

محمداشرف غنی رئیس‌جمهور در دیدار با بزرگان اهل تشیع هرات:هدف ما التیام زخم های گذشته است

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
محمداشرف غنی رئیس‌جمهور در دیدار با بزرگان اهل تشیع هرات:هدف ما التیام زخم های گذشته است

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در چهارمین روز سفرش به ولایت هرات، قبل از ظهر دیروز با شماری از بزرگان اهل تشیع ولایت هرات دیدار کرد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر  در آغاز این نشست احمد علی جبرئیلی و بهزاد حکاک به نمایندگی از دیگران آغاز کار پروژه تاپی را در افغانستان به رئیس جمهور تبریک گفتند و از تلاش های همه جانبه او در تطبیق برنامه های اقتصادی ستایش کردند.

آنان با تاکید بر وحدت و همبستگی،‌ تامین عدالت اجتماعی، برگزاری انتخابات شفاف از رئیس جمهور غنی خواستار تامین حقوق شهروندی در استخدام ها شدند.

رئیس جمهور محمد اشرف غنی با تشکر از حمایت بزرگان اهل تشیع ولایت هرات از برنامه های اقتصادی و زیربنایی در کشوریاد کرد وگفت  که هدف ما التیام زخم های گذشته است.

رئیس جمهور بر استخدام شفاف کارمندان دولت تاکید کرده گفت که روند استخدام ها از طریق برنامه شفاف و امتحانات اصولی انجام می شود.

 رئیس جمهور افزود،‌ تلاش و هدف اینست تا یک دولت قانون مدار ایجاد نمائیم و صاحب جامعه‎یی شویم جایی که تمام شهروندان از حقوق مساوی برخوردار باشند.

رئیس جمهوری با اشاره به این که رویدادهای گذشته به چهار نسل ما صدمه رسانیده، گفت: من در برابر همه مسئولیت دارم و ما نباید اسیر گذشه باشیم .

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha