صفحه اصلی | anis | سیاست | پلان امنیتی شهر کابل در اصول مورد تأیید قرار گرفت

پلان امنیتی شهر کابل در اصول مورد تأیید قرار گرفت

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
پلان امنیتی شهر کابل در اصول مورد تأیید قرار گرفت

جلسۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح قبل از ظهر دیروز به ریاست محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان، در مورد پلان‌های عملیات نظامی و پلان امنیتی شهر کابل بحث نمود.

دراین جلسه که در ارگ انجام شد  مسئولین ارشد نهادهای امنیتی و دفاعی کشور درخصوص پیشرفت عملیات‌های نظامی در سراسر کشور و دست‌آوردها دراین زمینه به رئیس‌جمهور معلومات دادند. هم‌چنان مسئولین ارشد امنیتی، پلان امنیتی شهر کابل را به رئیس‌جمهورغنی ارائه نمودند. مسئولین ارشد امنیتی گفتند که پلان امنیتی شهر کابل شامل بخش‌های هماهنگی، انسجام، کشف و استخبارات، تقویت نیروهای امنیتی و دفاعی، جابجای موثر نیروهای پولیس و اصلاحات همه‌جانبه در این سکتور می‌باشد.

جلسه، پس از بحث‌های مفصل، پلان امنیتی شهر کابل را در اصول مورد تأیید قرار داد و به‌منظور تحقق موثر آن به مسئولین ارشد امنیتی هدایت داد تا روی جزئیات پلان مذکور به‌شمول چارچوب زمان‌بندی‌شده جهت تطبیق، کار نمایند و طی ده روز آینده آنرا نهایی و به استماع مردم برسانند.

رئیس‌جمهورغنی و سرقوماندان اعلی قوای مسلح ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، برای تأمین امنیت سراسری کشور و دفع پلان‌های شوم دشمن، به مسئولین امنیتی و دفاعی هدایات لازم داد.¾

 

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha