صفحه اصلی | anis | سیاست | قدردانی رئیس اجرائیه کشور ازدستآوردهای نیروهای امنیتی دربدخشان

قدردانی رئیس اجرائیه کشور ازدستآوردهای نیروهای امنیتی دربدخشان

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
قدردانی رئیس اجرائیه کشور ازدستآوردهای نیروهای امنیتی دربدخشان

داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان، به منظور قدردانی از دست‌آوردها، مبارزات و قهرمانی‌های نیروهای امنیتی در برابر ترورریستان داخلی و خارجی به ولایت بدخشان رفت.

 در این سفر، رئیس اجرائیه کشور ضمن دیدار از ولسوالی زیباک، از فداکاری سربازان و افسران نیروهای امنیتی کشور سپاس‌گزاری کرد و گفت که رهبری حکومت قدر تلاش‌های آنان را در راستای دفاع از کشور و تأمین امنیت مردم می‌دانند.

 داکتر عبدالله عبدالله بر اهمیت تصفیۀ بدخشان از حضور گروه‌های هراس‌افگن خارجی و داخلی تأکید ورزید و گفت که در عملیات‌های اخیر نیروهای امنیتی، تلفات سنگینی بر گروه‌های تروریستی وارد شده است. رئیس اجرائیه کشور از اقدام به موقع مسوولان امنیتی در راستای بازپس‌گیری ولسوالی زیباک ستایش کرد.  در این سفر، همچنان رئیس اجرائیه کشور، کار اعمار شاهراه ترانزیتی بهارک اشکاشم را که به طول ۱۰۸ کیلومتر و با هزینۀ 98 میلیون دالر ساخته می‌شود و تا سرحد تاجکستان امتداد می‌یابد، رسماً افتتاح کرد.  داکتر عبدالله در نشست‌های فوق‌العاده در شهر فیض‌آباد مشکلات و چالش‌های نهادهای محلی و مردم بدخشان را به بررسی گرفت و در زمینۀ راه‌های حل آن هدایات لازم صادر نمود.  در این سفر ولایتی، رئیس اجرائیه کشور را وزرای خارجه، فواید عامه، صحت‌عامه، انکشاف دهات، انرژی و آب، توریزم، سرپرست ارگان‌های محل، رئیس ستاد ارتش، معین ارشد امنیتی، معین وزارت دولت در امور حوادث، معین ریاست عمومی امنیت ملی، رئیس دارالانشای شورای وزیران، شماری از نماینده‌گان بدخشان در شورای ملی و سخنگوی ریاست اجرائیه کشور همراهی می کرد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha