صفحه اصلی | anis | اخبار | افغانستان | تفاهمنامه ایجاد نمایندگی واحد صدور جواز میان وزارت های اطلاعات و فرهنگ،صنعت و تجارت به امضا رسید

تفاهمنامه ایجاد نمایندگی واحد صدور جواز میان وزارت های اطلاعات و فرهنگ،صنعت و تجارت به امضا رسید

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
تفاهمنامه ایجاد نمایندگی واحد صدور جواز میان وزارت های اطلاعات و فرهنگ،صنعت و تجارت به امضا رسید

پوهنیار سیده مژگان مصطفوی معین مالی، اداری و گردشگری وزارت اطلاعات و فرهنگ دیروز به منظور ایجاد و فعال سازی نمایندگی واحد صدور جواز تفاهمنامه ای را با رئیس عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری وزارت صنعت و تجارت به امضا رساند.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر، در نشستی که به این منظور در وزارت اطلاعات و فرهنگ تدویر یافت، پوهنیار سیده مژگان مصطفوی ایجاد نمایندگی واحد صدور جواز در وزارت صنعت و تجارت را گامی ارزنده در تسهیل روند توزیع جواز خواند و همکاری های همه جانبه آن وزارت را در این خصوص متعهد شد.

وی ایجاد نمایندگی واحد صدور جواز در وزارت صنعت و تجارت را گامی مثبت در ساده سازی توزیع جواز خواند و افزود که وزارت اطلاعات و فرهنگ تاکنون بیست نوع جواز در بخش های مختلف صادر مینمود که پس از این با امضای این تفاهمنامه مراحل قانونی جوازها تحت چتر واحد از طریق وزارت صنعت و تجارت تکمیل میشود.

در اخیر طارق احمد سرفراز رئیس عمومی ثبت مرکزی و مالکیت فکری وزارت صنعت و تجارت از همکاری های معینیت مالی، اداری و گردشگری وزارت اطلاعات وفرهنگ در این خصوص ابراز قدردانی کرده خواستار تداوم این همکاری ها شد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha