صفحه اصلی | anis | اخبار | افغانستان | داکترکمال سادات : جوانان درآبادی کشور سهم گرفته و برای افغانستان کارکنند

داکترکمال سادات : جوانان درآبادی کشور سهم گرفته و برای افغانستان کارکنند

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
داکترکمال سادات :  جوانان درآبادی کشور سهم گرفته و برای افغانستان کارکنند

داکتر کمال سادات معین امورجوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ درسفراش به ایالات متحده امریکا، دردیدار با محمود صیقل نماینده دایمی افغانستان درسازمان ملل متحد، درمورد نقش جوانان کشوردرامورروابط بین المللی صحبت کرد.

   به گزارش آژانس باختر: دراین دیدر معین امورجوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ خاطرنشان ساخت که محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان توجه خاص به جوانان داشته و بیشتر تأکید کرده است تا فرصت های کاری درامورمختلف اداره دولت برای جوانان مساعد شود.

همینگونه دراین دیداردررابطه به نقش جوانان کشوردرامور روابط بین المللی نیز بحث شده و معین امورجوانان گفت که دراین اواخر روابط جوانان کشوربا شماری ازکشورهای جهان به خصوص هندوستان، ایالات متحده امریکاه، چین ، کوریای جنوبی، قطر مصر، مکسیکو و شماری از کشورهای دیگرکه کنفرانس ها و نشست های را برگزاری کرده اند وتعدادی از جوانان افغانستان نیزدرآن نشست ها  اشتراک کرده اند،بهتر شده است.  محمود صیقل نماینده دایمی افغانستان درسازمان ملل متحد دراین دیدار درکنار آن که نقش جوانان را درامور مختلف مهم و سازنده خواند  خاطرنشان ساخت که برنامۀ را روی دست دارند تا نشست های را به خاطرآشنایی بیشتر جوان با چگونگی کارو و فعالیت سازمان ملل متحد  برگزار نمایند و درآن ازشماری جوانان کشورنیز دعوت کنند.

داکترسادات اضافه کرد که ازجوانان افغان که درکشور های مختلف جهان زندگی میکنند تقاضا کرده است تا به وطن بازگردند ودرآبادی کشورشان سهم گرفته وبرای افغانستان کارکنند.

وی تأکید کرد که دراین اواخردرافغانستان ازلحاظ تکنالوژی و آموزش ، پیشرفت های به میان آمده و فرصت های بیشتربرای جوانان فراهم شده است . ¾

 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha