صفحه اصلی | anis | پیام ها | پیام های تسلیت

پیام های تسلیت

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
پیام های تسلیت

پیام تسلیت و همدردی محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان

با تأسف فراوان اطلاع یافتم که قاری محمد نظر، پدر فیض محمد عثمانی وزیر ارشاد،حج و اوقاف، یکتن از علمای جید و مدرس در اثر مریضی که عاید حالش بود، داعی اجل را لبیک گفت.

روان شاد قاری محمد نظر، عمر عزیز خود را در خدمت دین و مردم سپری کرد و به حیث حافظ قرآن کریم، مدرس علوم اسلامی و عالم توانا به تبلیغ دین و ارشاد مردم پرداخت. وفات او یک ضایعه است. مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده و دوستان او و مردم ولایت کندز تقدیم نموده، برای متوفی از بارگاه خداوند بزرگ طلب مغفرت می نمایم و به بازماندگانش صبر جمیل استدعا میدارم.

پیام تسلیت و همدردی محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان!

با تأسف فراوان آگاهی یافتم که جنرال نور محمد خان عمرخیل یکی ازافسران سابق اردوی ملی و نیروهای امنیتی کشور در اثر مریضی یی که عاید حالش بود، داعی اجل را لبیک گفت.   روان شاد جنرال نورمحمد خان عمرخیل علاوه بر سالها کار در صفوف عسکری به حیث قوماندان امنیه در ولایات بدخشان، تخار و کندز نیز وظیفه انجام داد و مصدر خدمت به کشور و مردم افغانستان شد، وفات او یک ضایعه است.

 

 مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده و دوستان او و مردم ولایت کندز تقدیم می کنم و برای متوفی ازبارگاه خداوند متعال طلب مغفرت مینمایم و به بازماندگانش صبر جمیل استدعا میدارم.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha