صفحه اصلی | anis | مصاحبه | سخنگوی وزارت امور داخله: بدون همکاری جدی مردم، به تأمین امنیت سرتاسری دست نخواهیم یافت

سخنگوی وزارت امور داخله: بدون همکاری جدی مردم، به تأمین امنیت سرتاسری دست نخواهیم یافت

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
سخنگوی وزارت امور داخله: بدون همکاری جدی مردم، به تأمین امنیت سرتاسری دست نخواهیم یافت

گروه های مخالف مسلح بدون در نظر داشت ارزش های اسلامی و انسانی حتا در ماه مبارک رمضان سبب به خون وخاک کشاندن افراد غیر ملکی میشوند در حالی که در این ماه مبارک نباید جنگ و خون ریزی صورت گیرد، اما اینکه نهادهای امنیتی جهت تأمین امنیت بیشتر مردم چه تدابیری را روی دست گرفته اند، خبرنگار روزنامه ملی انیس مصاحبه یی را با سخنگوی وزارت امور داخله انجام داده که توجه خوانندگان را به آن جلب میداریم.

نجیب دانش سخنگوی وزارت امور داخله در نخست گفت: با آغاز عملیات نصرت در سرتاسر افغانستان ازطرف نیروهای امنیتی برای دشمن ضربه کوبنده وارد شده است متأسفانه شاهد شدت تحرکات طالبان در مرکز و هم در ولایات هستیم که بالای اماکن و مردم عام حمله ور می شوند  بناءً عملیات های ما در سرتاسر کشور جریان دارد تا دشمنان قسم خورده مردم افغانستان را نیست و نابود سازیم و جلو حملات تروریستی شان را در شهرهای بزرگ بگیریم. به خاطر تأمین امنیت بیشتریک سلسله برنامه ها برای تقویه نیروهای کشفی و استخباراتی روی دست گرفته شده است.

نجیب دانش در ادامة صحبت هایش گفت: عملیات نصرت در بیشتر از ده ولایت افغانستان جریان دارد وهدف سرکوب دشمن باز پس گیری ساحات تحت کنترول طالبان است تا دوباره گرفته شود و هم چنان تأمین امنیت مراکز ثبت نام رأی دهندگان در سراسری کشور می‎باشد.

. این عملیات نتایج خوبی داشته، اما دشمنان گاه وناگاه دست به حملات تروریستی میزنند که نشان دهنده ضعف شان میباشد و کوشش دارند با راه اندازی حملات انتحاری و انفجاری باعث برهم زدن آرامش روحی و روانی شهروندان افغانستان شوند.

در کل : Post on Facebook Facebook Add to your del.icio.us del.icio.us Digg this story Digg StumbleUpon StumbleUpon Twitter Twitter

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha