صفحه اصلی | anis | اقتصاد | ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی با بلندبردن معیارها و ظرفیت های تخنیکی خویش، سهولت در پروازها را بیشتر می سازد

ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی با بلندبردن معیارها و ظرفیت های تخنیکی خویش، سهولت در پروازها را بیشتر می سازد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی با بلندبردن معیارها و ظرفیت های تخنیکی خویش، سهولت در پروازها را بیشتر می سازد

نشستی تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان به منظور شنیدن گزارش کارکردها و پیشنهادات ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی، دایر گردید.

به اساس معلومات دفترمطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس باختر، در این نشست که روزپنجشنبه در ارگ ریاست جمهوری انجام شد، ابتدا محمودشاه حبیبی رئیس ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی ضمن ارائه گزارش از کارکردهای آن اداره، در رابطه به طرح ها و برنامه های آیندۀ خویش معلومات داد.

دراین نشست پس از شنیدن گزارش متذکره، به ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی وظیفه سپرده شد که به منظور بلند بردن ظرفیت، معیارها و مصئونیت پروازها، توجه بیشتر نماید تا پروازها در داخل و خارج کشور افزایش و توسعه یابد.

اشتراک کنندگان نشست تاکید کردند که ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی با بلندبردن ظرفیت های تخنیکی، تکمیل نمودن معیارها و تطبیق پلان های عملی، مشکل پروازها از افغانستان به کشورهای اروپایی را حل نماید. همچنان به مسئولین ادارۀ مستقل هوانوردی ملکی هدایت داده شد تا در همکاری مشترک با کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، روی نهایی سازی مقررۀ کاری شرکت های دولتی و خصوصی کار کند تا در زمینۀ پروازها، سهولت های بیشتر ایجاد گردد.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha