صفحه اصلی | anis | اقتصاد | داکتر عبدالله عبدالله : حکومت متعهد به حل مشکلات صرافان می‌باشد

داکتر عبدالله عبدالله : حکومت متعهد به حل مشکلات صرافان می‌باشد

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
داکتر عبدالله عبدالله :  حکومت متعهد به حل مشکلات صرافان می‌باشد

رییس اجرائیه حکومت افغانستان روز پنجشنبه در دیدار با اعضای اتحادیه‌ صرافان کابل، مشکلات آنان را بررسی کرد.دفتر مطبوعاتی ریاست اجرائیه به آژانس باختر، داکتر عبدالله عبدالله ضمن پرداختن به اعتصاب سراسری صرافان کشور گفت که اعتراض حق مدنی هر شهروند است و حکومت مسئولیت دارد تا برای آن راه حل قانونی و عملی را جستجو کند.

در این دیدار، نمایند‌گان و اعضای اتحادیه صرافان کابل یک بستهٔ پیشنهادی را در قالب ۲۱ مورد به رییس اجرائیه کشور تحویل داده و گفتند که مقرره‌ها و طرزالعمل‌های اخیر افغانستان بانک روند کار صرافان را دچار مشکل ساخته است.

آنان خواسته‌های‌ شان را در قسمت جواز، جمع‌و خرج پول، گزارش‌دهی به افغانستان بانک، انتقال پول و بازنگری مقرره‌ها و طرز‌العمل های کاری برای صرافان مطرح کردند.

رییس اجرائیه کشور به آنان اطمینان داد که به خواسته‌های  معقول و قانونی شان توجه صورت می‌گیرد تا بر مبنای قانون برای صرافان سهولت بیشتر ایجاد گردد.

داکتر عبدالله عبدالله گفت که برای حل این مسأله و رسید‌گی به خواسته‌های صرافان یک نشست از سوی معاون دوم ریاست جمهوری با حضور نمایند‌گان صرافان برگزار می‌شود.

رییس اجرائیه کشور تاکید کرد که پس از این نشست برای حل مشکلات به وجود آمده و رسید‌گی به خواسته‌های صرافان اقدامات لازم صورت می گیرد.

داکتر عبدالله عبدالله ضمن تاکید بر حل مشکلات مطرح شده، از نماینده‌های صرافان خواست که به اعتصاب و اعتراض‌شان پایان دهند.

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha