صفحه اصلی | anis | فرهنگ و هنر | سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، بخش های فرهنگی و هنری را مهم خوانده وتوجه به این بخش ها را امر ارزشمند دانست

سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، بخش های فرهنگی و هنری را مهم خوانده وتوجه به این بخش ها را امر ارزشمند دانست

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ،  بخش های  فرهنگی و هنری را مهم خوانده وتوجه به این بخش ها را امر ارزشمند دانست

داکترکمال سادات سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ ديروز در نشستی گزارش کارکرد های روسای شماری از بخش فرهنگی آن وزارت را شنید.

به گزارش خبرنگارآژانس باختر: دراین نشست روسای شماری ازبخش های فرهنگی وزارت اطلاعات وفرهنگ گزارش های از کارکارد های بخش های مربوط را ارائه کردند.

همچنان آنان شماری ازمشکلات فرا راه امورکاری اداره های مربوط شان را به سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ بیان کرده و به خاطر انجام بهتر امور نظریات و پیشنهادت را نیز ارائه کردند.

سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ،  بخش های  فرهنگی و هنری را مهم خوانده وتوجه به این بخش ها را امرارزشمند بخاطر بهبود و زنده نگهداشتن فرهنگ اصیل کشوردانست.

همینگونه وی درکنارآن که بخاطررفع مشکلات روسای مذکور ازتوجه آن وزارت اطمینان داد، ازآنان خواست تا بخاطربهبود امورکاری شان تلاش های بیشتر نمایند.

سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ تاکید کرد که روسا و کارمندان آن اداره های این وزارت که درامر پیشبرد امورمربوط ازخود شایستگی و فعالیت های موثرنشان دهند،  مورد تقدیرقرارخواهند گرفت و کسانیکه دراجرای وظایف شان بی توجهی نمایند با آنها برخورد جدی صورت خواهد گرفت . 

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha