صفحه اصلی | anis | مقالات | تسامح و تساهل تقويت تفکر ملي است

تسامح و تساهل تقويت تفکر ملي است

بروز شده
اندازه حروف Decrease font Enlarge font

پژوهش ها در ارتباط مسايل و رويداد هاي اجتماعي و سياسي مي‏رساند که بعضي اوقات توسط سياستگذاران اصطلاحات ويژة درازمنه مختلف به کار گرفته مي‏شود که حالات سياسي، نظامي اقتصادي، تنش ها، بحرانها و يا صلح و مصالحه، مدارا، عقب نشيني بخاطر تقويت تفکر ملي حفظ منافع ملي کرکترملي، امنيت ملي، وحدت ملي و انطباق قانون اساسي ومديريت شايسته و خوب، را بيان ميدارد.

بتاسي از آن، مشکلاتي که از تاريخ 26/9/1396 بدينسو در مسايل دولتي و تشکيلات در بلخ پديد آمده بود، با درايت، رضايت انعطاف، نرمش، يکديگر پذيري و حسن اخلاقي، افغاني با وساطت محمد معصوم ستانکزي، رئيس عمومي امنيت ملی و عبدالسلام رحيمي رئيس دفتر رياست جمهوري که درین روز ها به شهر مزار شريف با عطا محمد نور ملاقاتي داشتند سفري، از ورای صحبت ها معلوم مي گردد که مشکلات در حال کاهش به نظر
 مي خورد ما از قدمهاي خوب و ملي که ذريعه دولتمردان وسياسيون در زمينه صلح و همگرايي برداشته شده، چه در حال و در مستقبل آنرا نيک ديده و متوقع هستيم که به بهتري بيانجامد و چنين است.

ما مردمان معقول سياسيون ملي و مصلح هستيم، که به وطن مي‏انديشيم. تفاهم خوب کار کردهاي بهتر سبب بيشرفت تعالي و ترقي و ميهن گرديده، تقويت تفکر ملی و انديشه سازي عالي براي سياسيون بالاخص براي رسانه ها و هم نسل جوان ميگردد. به اميد موفقيت هاي مزيد.

عبدالهادی قریشی¡

نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

نظر خود را بنویسید

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha