روزنامه اصلاح

چهارراهی میدان‌هوایی حامدکرزی و اکادمی پولیس کندهار به‌نام شهید جنرال عبدالرازق نامگذاری می‌شود

رئیس جمهور محمد اشرف غنی در دیدار با بزرگان ولایت کندهار در مورد بررسی همه جانبه‌ی رویداد تروریستی اخیر در آن ولایت، نام گذاری چهارراهی میدان هوایی حامد کرزی و اکادمی پولیس کندهار به نام سترجنرال عبدالرازق و اعمار آرامگاه وی، اطمینان داد.

رئیس جمهور در این دیدار گفت که شهید سترجنرال عبدالرازق یک فرد نه، بلکه یک نهاد و نمونه‌ی بارز هماهنگی با همکاران بین المللی بود. به پاس خدمات موصوف، چهارراهی میدان هوایی بین‌المللی حامد کرزی و اکادمی پولیس کندهار به نام شهید سترجنرال عبدالرازق نام گذاری می گردد و کار اعمار آرامگاه وی نیز به زودی آغاز خواهد شد.

رئیس جمهور غنی ضمن هدایت به ارگان های مربوطه بخاطر بررسی همه جانبه‌ی رویداد تروریستی که منجر به شهادت سترجنرال عبدالرازق گردید، گفت که دشمنِ شکست خورده در میدان جنگ و سیاست، با آوازه های بی اساس می خواهد وحدت ملی و مناسبات بین‌المللی ما را خدشه دار نماید، اما نواسه های میرویس نیکه و احمدشاه بابا هیچگاه به دشمن اجازه نمی دهند که نفاق را به وجود بیاورند.

رئیس جمهور از اشتراک گسترده‌ی مردم کندهار در انتخابات ولسی جرگه و انجام موفقانه‌ی آن تشکر کرد.

در این دیدار سیدجان خاکریزوال رئیس شورای ولایتی کندهار، مسعود اخندزاده نماینده‌ی خاص رئیس جمهور در امور صلح در ولایت کندهار و عطاالله حقبیان ضمن تشکر از غمشریکی رئیس جمهور، پیشنهادات شان را در خصوص ازدیاد تشکیل نیروهای امنیتی و دفاعی مستقر در کندهار و توجه به تجهیز و تمویل آنان و جلوگیری از هرگونه مداخله در نتایج انتخابات ولسی جرگه، با رئیس جمهور شریک ساختند.

ممکن است شما دوست داشته باشید