روزنامه اصلاح

پیام وزارت اطلاعات و فرهنگ در پیوند به روزملی حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی

 وزارت اطلاعات و فرهنگ، نهم حوت، روزملی حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی را به رهبری حکومت، مقام های ارشد نهاد‌های دفاعی و امنیتی، منسوبان شجاع امنیتی، کارکنان نهادهای دفاعی و امنیتی کشور و مردم نجیب افغانستان تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

نهم حوت که روز ملی حمایت از نیروهای دلیر امنیتی و دفاعی کشور است، یک روز ملی و خجسته برای رزمندگان راه آزادی و استقلال کشور و به این ترتیب یک روز ماندگار در تاریخ رشادت‌های مردم افغانستان
می باشد.

بر اساس حکم شماره ۲۶۹۰ مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۷ مقام عالی ریاست جمهوری و به تأسی از هدایت مصوبۀ شماره (۲۸) مورخ ۳۰/۶/۱۳۹۵ شورای امنیت ملی و مصوبۀ شماره ۲۲ مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۹۵ کابینۀ جمهوری اسلامی افغانستان ، قرار است از این روز به شکل شایسته و با شکوهی بزرگداشت به عمل آید.

فداکاری‌ نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در راه دفاع از حاکمیت ملی، تمامیت ارضی، تامین امنیت، صلح و پاسداری از دستاوردهای دولت جمهوری اسلامی افغانستان سزاوار تکریم است و مردم افغانستان قدردان رشادت‌ها و جانفشانی نیروهای دلیر امنیتی و دفاعی کشور خود هستند.

همچنان رهبری وزارت اطلاعات وفرهنگ از همۀ رسانه ها می خواهد که با درنظر داشت ایثار ، حماسه آفرینی ها و قهرمانی های منسوبان نیروهای دفاعی و امنیتی کشور با نشر پیام ها و ترانه ها و سرودهای حماسی ازاین مناسبت ملی و افتخارآفرین گرامیداشت به عمل آورند تا پاسداشتی باشد از قهرمانی های فرزندان صدیق وطن که مردم درکنار آنان قرار دارند.

رهبری وزارت اطلاعات و فرهنگ با استفاده از فرصت، به روح تابناک شهدای راه آزادی، به خصوص شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور دعا و درود می‌فرستد، یاد و خاطر همۀ شهدا را گرامی می‌دارد.

به امید یک افغانستان مرفه، خودکفا و با صلح و ثبات برای همه

ممکن است شما دوست داشته باشید