روزنامه اصلاح

استاد دانش: حکومت در جوان سازی و مسلکی سازی ادارات تلاش جدی دارد

جمع کثیری از متنفذین، علما، تحصیل کردگان و جوانان ولسوالی جاغوری ولایت غزنی، بعد از ظهر روز شنبه با استاد دانش معاون دوم رئیس جمهور دیدار کردند و مطالبات شان را با وی در میان گذاشتند.

دیدار کنندگان نخست سال نو خوشیدی را به معاون رئیس جمهور تبریک گفته و تأکید کردند که موضع حکومت در قبال دو پروسه کلان ملی چون انتخابات و صلح پایدار، مورد پسند تمامی اقشار جامعه است. آنان گفتند که تلاش معاون دوم رئیس جمهور در راستای تقویت جامعه شهروند محور، دور از تعصب و نابرابری، برای شهروندان کشور قابل قدر و ارزشمند است.

دیدار کنندگان همچنین گفتند که در پروسه صلح نباید دست‌آورد‌های ۱۸ ساله مردم و حکومت معامله شود، آنان ابراز امیدواری کردند که با سیاست مدبرانه حکومت وحدت ملی این نگرانی ها تاجای قابل حل است.

همچنین دیدار کنندگان از مسئولین جدید ولسوالی جاغوری نیز اظهار رضایت کرده گفتند که جذب کارمندان دولتی از طریق پروسه رقابت آزاد هم باعث بلند بردن ظرفیت اداری می‌شود و هم رضایت مردم را در قبال خود دارد.

استاد دانش معاون رئیس جمهور نخست سال نو خورشیدی را به تمامی مردم افغانستان و بخصوص دیدار کنندگان تبریک گفت و برای همه شهروندان کشور سال پر از صلح و خوشبختی آرزو کرد.

استاد دانش همچنین حملات دیروز تروریستان را که در جشن دهقان در ولایت هلمند، شهروندان این کشور را قربانی کرده محکوم کرد. وی برای شهدای این حادثه بهشت برین و برای زخمی ها شفای عاجل استدعاکرد.

معاون رئیس جمهور در این دیدار همچنین به مردم اطمینان داد که حکومت در جوان سازی و مسلکی سازی ادارات تلاش جدی دارد و برای جذب منابع بشری در ادارات کشور هیچ راهی جز رقابت آزاد وجود ندارد.

استاد دانش همچنین در خصوص دیگر مطالبات آنان وعده سپرد که آن را از مجرای قانونی پیگری خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید