روزنامه ملی انیس

نشست گزارش‌دهی رئیسان مرکز و ولایت‌های وزارت اطلاعات و فرهنگ پایان یافت

با حضور محمد طاهر زهیر سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، روز پنجشنبه نشست گزارش‌دهی رئیسان و آمران بخش‌های مرکزی این وزارت برگزارشد.
به گزارش خبرنگار آژانس باختر؛ دراین نشست که با حضور معینان، مشاوران و مسئولان وزارت اطلاعات و فرهنگ در تالار مرکز بین‌المللی مطبوعات این وزارت برگزار شد، رئیسان و آمران بخش‌های مرکزی وزارت اطلاعات و فرهنگ گزارش کارکردهای یک سال گذشته شان را ارایه کردند.
در این نشست، رئیسان و مسئولان ریاست دفتر وزارت اطلاعات و فرهنگ، پالیسی و پلان، تفتیش داخلی، آژانس باختر، روزنامه‌های دولتی، نشرات، کتب بیهقی، موزیم ملی، باستانشناسی، هنرستان ملی، افغان فلم، موسیقی، حفظ آبدات تاریخی، تیاتر ملی، کتابخانه عامه، آرشیف ملی، فرهنگ مردم، همآهنگی برنامه‌ها، جوانان رضا کار، مصونیت جوانان، گرځندوی، تحقیق و بازاریابی گرځندوی، منابع بشری و مالی و اداری و همچنان آمریت‌های تکنالوژی معلوماتی، حمایت از زنان در خدمات ملکی (جندر) و تدارکات، ضمن ارایه گزارش کارکردها، دستآوردهای نهادهای مربوط شان، شماری از مشکلات، خواسته‌ها و نیازمندی‌های شان را نیز ارایه کردند.
همچنان آنان به خاطر رفع مشکلات و بهبود و تسریع روند امور، دیدگاه‌ها، پیشنهادها و طرح‌های شان را نیز با رهبری وزارت اطلاعات و فرهنگ در میان گذاشتند.
محمد طاهر زهیر، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ، پس از شنیدن گزارش کارکردها و دست آوردهای رئیسان مذکور، از فعالیت‌های آنان به قدردانی یاد کرد و گفت: رئیسان بخش‌های ولایتی و مرکزی وزارت اطلاعات و فرهنگ، از فرهنگ کشور به خوبی نمایندگی کرده اند و از آنان تشکر کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید