روزنامه ملی انیس

معاون دوم رئیس جمهور: حکومت در مقابل تمامی خواسته‌های مشروع و قانونی شهروندان توجه جدی دارد

جمعی کثیری از نمایندگان مردمی، بزرگان و متنفذین ولسوالی‌های جاغوری و مالستان ولایت غزنی بعد از ظهر روز پنجشنبه با استاد دانش معاون رئیس جمهور دیدار و گفتگو کردند.

نمایندگان مردمی ولسوالی‌های جاغوری و مالستان در دیداری که با معاون رئیس جمهور داشتند گفتند که توجه جدی و به موقع حکومت مرکزی در رابطه به جنگ تحمیلی که از سوی گروه تروریستی طالبان در ولسوالی‌های مالستان و جاغوری اتفاق افتاده بود، قابل قدر است و عموم مردم از این اقدام حکومت رضایت کامل دارند.

دیدار کنندگان همچنین تعدیل واحدهای اداری را نیز یکی از خواسته‌های اساسی و برحق مردم آن ولسوالی‌ها دانسته تاکید کردند که نظر به نیاز شدید مردم به خدمات عامه، منظوری ولایت دوم غزنی یک ضرورت است و امید واریم که حکومت مرکزی به این خواسته مردم توجه کند.

متقابلا استاد دانش معاون دوم ریاست جمهوری ضمن اظهار خرسندی از نمایندگان آن ولسوالی‌ها گفت که پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردمی یک اقدام نیک و گامی در جهت تقویت رابطه بین مردم و دولت است.

وی در خصوص اینکه دولت برنامه های عملی را در جهت تعدیل واحدهای اداری در سراسر کشور روی دست دارد، گفت: یکی از ولایت‌هایی که نظر به پیشنهادات مکرر مردم و نیاز اساسی نسبت به ارائه خدمات و مشکلات جغرافیایی به دو واحد جداگانه تقسیم خواهد شد، ولایت غزنی است.

وی گفت که امیدوار است تا کارهای تخنیکی ایجاد یک ولایت جدید در غزنی به سر انجام رسیده و مردم شاهد اقدام عملی حکومت در این زمینه باشند.

معاون رئیس جمهور همچنین به دیدار کنندگان گفت که حکومت در مقابل تمامی خواسته‌های مشروع و قانونی شهروندان توجه جدی دارد و حمایت مردم از حکومت بر این رابطه استحکام بیشتر می بخشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید