روزنامه ملی انیس

مشاور امنیت ملی به مسئولان امنیتی و دفاعی غزنی:منابع عایداتی دشمن خشکانده شود

داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی‎ افغانستان در راس یک هیئت بلندرتبه دولتی روزپنجشنبه در سفر به ولایت غزنی وضعیت امنیتی این ولایت را مورد ارزیابی قرار داده و با حضور مقامات ارشد سکتور امنیتی کشور و مسئولان ملکی و نظامی‎ ولایت غزنی، نشست امنیتی برگزار کرد.
در این نشست والی، قوماندان امنیه، رئیس امنیت ملی و قوماندان قول اردوی ۲۰۳ تندر در رابطه به وضعیت امنیتی، پیشرفت‌ها، مشکلات و برنامه‌های آینده این ولایت در گزارش ‌شان به مشاور امنیت ملی گفتند که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور با راه‌اندازی عملیات‌ها بر ضد مخالفین مسلح و تروریستان حامی ‎بین‌المللی ‌شان در این ولایت، در تلاش تامین بهتر امنیت باشند‌گان ولایت غزنی و شاهراه کابل – کندهار می‌باشند.
داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی بهبود وضعیت امنیتی ولایت غزنی، تعهد مسئولین، برخورد مسلکی و تجارب آن‌ها را مورد ستایش قرار داد و یادآوری کرد که مسئولین ملکی و امنیتی مشترکاً در مطابقت به خواست‌های مردم، فعالیت‌های ‌شان را در برابر تروریستان گسترش دهند و نگذارند که دشمن در پلان‌های شومش موفق شود.
داکتر محب اضافه کرد که مخالفین مسلح در میان مردم هویت و حمایت ندارند و نیاز است که این گروپ‌ها در جریان عملیات‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور بیش‌تر سرکوب گردند و منابع عایداتی آن‌ها نیز خشکانده شود.
داکتر محب بیان داشت که اداره مرکزی به وضعیت امنیتی ولایت غزنی و توسعه حکومت‌داری خوب توجه خاص دارد و به زودی در عرصه تجهیز و تمویل نیروها، پیشرفت‌های لازم به میان خواهد آمد.

ممکن است شما دوست داشته باشید