روزنامه ملی انیس

سربازان و نیروهای امنیتی پاسداران واقیعی نظام جمهوری اسلامی افغانستان هستند

غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پیش از چاشت دیروز در محفل گرامیداشت از نهم حوت روز ملی حمایت از نیرو های امنیتی_دفاعی در قول اردوی ۲۰۷ ظفر مستقر در ولایت هرات اشتراک وسخنرانی کرد.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با اشاره به رشادت ها وقهرمانی های نیروهای امنیتی_دفاعی کشور، نقش این نیرو ها را در حفظ و سلامت نظام جمهوری اسلامی افغانستان مهم خوانده گفت: سربازان و نیروهای امنیتی پاسداران واقیعی نظام جمهوری اسلامی افغانستان هستند.
همچنان عبدالوحید قتالی، والی ولایت هرات، پیام تبریکی جلاتمآب رئیس جمهور و رهبری نظام را به یکایک نیروهای امنیتی تقدیم کرده و از تلاش ها و مبارزات این نیروها قدردانی نمود.
در این محفل، پاسوال عبدالروف ارغندیوال، فرمانده قول اردوی ۲۰۷ ظفر، نهم حوت را به سربازان و افسران نیروهای امنیتی_دفاعی کشور تبریک گفته افزود:” دشمنان در تلاش تصرف ولسوالی های مختلف ولایت های زون غرب بودند، ولی منسوبان نیروهای امنیتی شجاعانه توطئه های نوکران بیگانه را خنثی ساخته و اجازه تصرف هیچ یک از ولسوالی ها را برای شان ندادند.
کامران علیزایی، رئیس شورای ولایتی هرات، نیز نیروهای امنیتی_دفاعی را قهرمانان واقعی مردم دانسته و بیان داشت که شهروندان این ولایت با تمام توان از نیروهای امنیتی_دفاعی خود حمایت می کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید