روزنامه ملی انیس
ریاست روزنامه های دولتی افغانستان

دیدار داکتر ذبیح الله مجددی رهبر جبهه ملی نجات افغانستان با معاون دوم رئیس جمهور

داکتر ذبیح الله مجددی رهبر جبهه ملی نجات افغانستان و رئیس «کمیسیون مستقل حل منازعات و ارتباطات مردم با دولت» دیروز با استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور دیدار کرد.
مجددی در دیدار با معاون رئیس جمهور، پیروزی تیم دولت ساز را در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به ایشان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که حکومت افغانستان با تلاش های پیگیر بتواند در شرایط حساس کنونی برای مردم افغانستان، خدمات لازم را انجام دهد.
استاد دانش معاون رئیس جمهور متقابلا از فعالیت و حضور مجددی و حزب جبهه ملی نجات افغانستان در تیم دولت ساز ابراز قدردانی کرد.
معاون رئیس جمهور همچنین با یادآوری از خدمات و شخصیت برجسته مرحوم حضرت صبغت الله مجددی رئیس جمهور پیشین کشور، وی را یک شخصیت ملی و خیرخواه کشور خواند که همیشه در راستای وحدت میان اقوام و مذاهب کشور تلاش می کرد.
به گفته استاد دانش، حضرت صبغت الله مجددی ازدوستداران شهید وحدت ملی شهید عبدالعلی مزاری بود به همین خاطر همواره از جایگاه بلند در میان پیروان آن شهید برخوردار بود.
معاون رئیس جمهور تأسیس کمیسیون مستقل حل منازعات و ارتباطات را از کارهای نیک مرحوم صبغت الله مجددی عنوان کرد و تداوم کار این کمیسیون را به رهبری داکتر ذبیح الله مجددی رهبر فعلی جبهه ملی نجات افغانستان یک ضرورت بنیادی برای کمک به تحکیم صلح و آرامش در کشور مطرح کرد.
در این دیدار همچنین در مورد پروسه صلح و تلاش های حکومت برای دستیابی به صلح پایدار در کشور نیز صحبت شد. مجددی موقف حکومت را در راستای پروسه صلح مثبت و مؤثر خواند.

ممکن است شما دوست داشته باشید