روزنامه ملی انیس

داکتر عبدالله عبدالله: دربارۀ تحولات پیش رو بی‌تفاوت نمی‌باشیم

داکتر عبدالله عبدالله، رئیس اجرائیه، دیروز  با صدها تن از بزرگان، شخصیت‌های جهادی، جوانان و فرهنگیان، دربارۀ اوضاع سیاسی، امنیتی و انتخابات پیش روی ریاست جمهوری، مشوره و تبادل نظر کرد.

در این نشست مشورتی، نخست شماری از متنفذان و بزرگان ولایات صحبت کرده و از مواضع ملی و دوراندیشانۀ رئیس اجرائیه کشور در چند سال پسین ستایش نمودند و خواستار روشن‌شدن دیدگاه‌های او دربارۀ تحولات پیش رو، از جمله انتخابات سال آیندۀ ریاست‌جمهوری گردیدند.

رئیس اجرائیه کشور با سپاس‌گزاری و ابراز امتنان از ایستاده‌گی‌ و حمایت پیوسته مردم گفت که دربارۀ سرنوشت مردم و آیندۀ افغانستان، بی‌تفاوت نخواهیم نشست.

داکتر عبدالله عبدالله با اشاره به شرایط حساس و دشوار سیاسی و امنیتی کشور افزود که دربارۀ تحولات سیاسی پیش رو، در مشوره با اقشار مختلف مردم افغانستان تصمیم خواهیم گرفت. رئیس اجرائیه کشور تأکید کرد که در تصمیم‌گیری‌های او همواره منافع سراسری مردم افغانستان در اولویت قرار داشته و در قضایای پیش رو نیز کاری مغایر منافع ملی کشور انجام نخواهد داد. داکتر عبدالله عبدالله باردیگر اعلام کرد که دربرنامه کسانی‌که از نظر فکری و سیاسی با ما همخوانی ندارند، شامل نخواهم بود؛ زیرا که مشخص نیست برنامۀ آنها به کجا منتهی خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید