روزنامه ملی انیس

داکتر عبدالله عبدالله: تدابیر تازه به منظور سرکوب طالبان گرفته شده است

داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه حکومت وحدت ملی، دیروز در نشست کمیتۀ اقتصادی شورای وزیران گفت که قطع خدمات مخابراتی در ولایت غزنی، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به اساس معلومات دفتر مطبوعاتی ریاست اجرائیه به آژانس باختر، رئیس اجرائیه کشور با اشاره به وضعیت امنیتی جاری در کشور گفت که برخی شبکه‌های مخابراتی خدمات‌شان را در غزنی متوقف ساخته‌اند. دلایل قطع خدمات شبکه‌های مخابراتی از سوی نهادهای موظف بررسی می‌گردد.

داکتر عبدالله عبدالله اعلام کرد که نیروهای تازه تحت رهبری لوی‌درستیز و معین ارشد امنیتی وزارت داخله به ولایت غزنی رسیده‌اند و به زودی شهر غزنی از وجود تروریستان و طالبان جنایت‌کار پاک خواهد شد.

رئیس اجرائیه، عملیات هوایی نیروهای حمایت قاطع و افغان را موثر خواند و گفت که در نتیجۀ این عملیات‌، صدهاتن از تروریستان طالب کشته و زخمی شده‌اند. 

عبدالله عبدالله گفت: با تدابیر تازه‌یی‌که رهبری حکومت اتخاذ کرده‌اند، تغییرات جدی در وضعیت امنیتی به وجود خواهد آمد.

همچنان، رئیس اجرائیه کشور به نهادهای مسئول وظیفه داد که به زودترین فرصت به آسیب‌دیدگان حوادث غزنی مواد اولیه و خوراکی بفرستند.

رییس اجراییه کشور گفت که در این لحظات دشوار باید همۀ مردم و سیاسیون دست به دست هم بدهند و در نابودی تروریزم و هراس‌افگنی با نیروهای امنیتی همکاری و کمک کنند.

داکتر عبدالله عبدالله تصریح کرد که اوضاع سیاسی بیشتر از جنگ روی وضعیت تأثیر می‌گذارد. 

ممکن است شما دوست داشته باشید