روزنامه ملی انیس

داکتر حمد الله محب:  نیروهای امنیتی کشور همواره از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی شجاعانه در برابر تروریستان دفاع کرده اند

داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان در یک سفر رسمی به منظور بررسی وضعیت امنیتی ولایات نورستان و کنر به آن ولایات سفر کرد.

در این سفر که معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله نیز حضور داشت، مشاور امنیت ملی کشور بصورت جداگانه با رهبری و مسؤولین ولایات متذکره به گونه جداگانه دیدار کرد.

این مسوولین در رابطه به وضعیت امنیتی ولایات مذکور گزارش دادند و پیشنهاداتی را برای بهبود وضعیت ارائه کردند.

رهبری ولایات یادشده گفتند که مردم در کنار نظام و قوای امنیتی و دفاعی شان قرار دارند و نیز نیروهای امنیتی و دفاعی با تمام توان آماده دفاع از وطن می باشند. آنان از ارائه خدمات به شهروندان و تلاش در جهت بهبود وضعیت امنیتی اطمینان
 دادند.

همچنان در مورد وضعیت امنیتی ولسوالی چپه دره ولایت کنر بحث گردید و جهت بهبود وضعیت امنیتی و سرکوب کامل دشمن هدایت لازم به مسوولین داده شد.

مشاور امنیت ملی کشور از عملکرد نیروهای امنیتی و دفاعی در راستای دفاع از مردم و سرکوب دشمن ستایش کرده گفت، نیروهای امنیتی کشور همواره از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی شجاعانه در برابر تروریستان دفاع کرده اند و به مسوولین مربوطه سفارش نمود تا در تامین امنیت شهروندان تلاش بیشتر نمایند.

در جریان این سفر، مشاور امنیت ملی کشور از قربانی و شجاعت شماری از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور با اعطای نشان های دولتی و تحسین نامه ها، تقدیر به عمل آورد.

ممکن است شما دوست داشته باشید