روزنامه ملی انیس

حسینه صافی همکاری مردم را در راستای حفاظت از آبده های تاریخی مهم دانست

حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دیروز در دیدار با شماری از بزرگان، مسئولان و فعالان جامعه مدنی غزنی، مشکلات و خواست های آنان را استماع کرد.

به گزارش خبرنگار آژانس باختر، دراین دیدار امان الله کامرانی، معاون شورای ولایتی و عبدالجامع جامع وکیل شورای ولایتی غزنی، به نمایندگی از دیگران صحبت کردند.

آنان برخی از مشکلات و خواست های شان را درراستای توجه به آبده های تاریخی و میراث های فرهنگی غزنی به ویژه ترمیم مناربیگم، تجهیز بیشتر کتابخانه، توجه به موزیم آن ولایت، ایجاد تشکیل برای مرکز ثقافت اسلامی غزنی، یاد بود از شخصیت و کارنامه های ملا مشک عالم و برگزاری سمیناری دراین رابطه با سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ شریک کردند.

همچنان آنان خواهان همکاری وزارت اطلاعات وفرهنگ در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی درآن ولایت شدند.

حسینه صافی٬ غزنی را یکی از ولایت های پر افتخار کشور توصیف کرد و خاطرنشان کرد که یکی از اولویت های وزارت اطلاعات وفرهنگ توجه به هویت کشور ومعرفی هویت مردم هر ولایت کشور است .

سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ پس از شنیدن مشکلات و خواست های بزرگان و فعالان جامعه مدنی غزنی  گفت که آنان خواست ها و پیشنهادهای شان را به گونه کتبی به این وزارت بسپارند.

همچنان همکاری مردم را درحفاظت آبده های تاریخی و میراث های فرهنگی مهم و ارزشمند دانست و از توجه وزارت اطلاعات وفرهنگ در زمینه رسیدگی به خواست ها و مشکلات آنان، درحد امکان اطمینان داد. 

ممکن است شما دوست داشته باشید