روزنامه ملی انیس

حسنیه صافی: به خاطرصدمین سال استقلال کشور، برنامه های ویژه داشته باشید

حسینه صافی سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ دیروز درنشستی، برنامه های رؤسای بخش های مختلف این وزارت را دررابطه به صد مین سال استقلال کشور، ارزیابی کرد .

به گزارش خبرنگار آژانس باختر، دراین نشست سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ تأکید کرد که رؤسای بخش های مختلف این وزارت به خاطر تجلیل هرچه با شکوه تر از صدمین سال استقلال کشور  درمرکز و ولایت ها باید برنامه های ویژه فرهنگی برگزار کنند .

او خاطرنشان کرد که یکی از اولویت های وزارت اطلاعات وفرهنگ توجه به فرهنگ کشور  می باشد و این وزارت تلاش می‎کند تا به فرهنگ و عنعنات اصیل کشوربیشتر توجه صورت بگیرد و همچنان عنعنات ورسوم مردم ولایت های مختلف کشور به معرفی گرفته شود .

همینگونه رؤسای بخش های مختلف وزارت اطلاعات و فرهنگ هرکدام به ترتیب برنامه های مشخص بخش های مربوط را که دررابطه به صدمین سال استقلال کشوربرگزار خواهند کرد ،  ارائه کردند.

این برنامه ها شامل برگزاری نمایشگاه های فرهنگی ، نمایش فلم مستند ، نمایش های تیاتر، نمایش آثارتاریخی، فستیوال موسیقی و آهنگ های 

 میهنی ، نمایشگاه عکاسی  برگزاری سمینارها و شمار دیگری از برنامه های فرهنگی و مطبوعاتی می باشد.

بخش دوم این نشست به ریاست پوهنیار سیده مژگان مصطفوی معین مالی ، اداری و گرځندوی وزارت اطلاعات وفرهنگ ادامه یافت .

دراین بخش رؤسای وزارت اطلاعات وفرهنگ درراستای برگزاری هرچه بهتر برنامه های فرهنگی نظریات، پیشنهادها و طرح های شان را ارائه کردند و نیازمندی های شان را نیزبا مسئولان شریک کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید