روزنامه ملی انیس

تدویر جلسه امنیتی به رهبری رئیس جمهور غنی

به سلسله جلسات امنیتی با مسئولین ولایات کشور، بعد از ظهر دیروز جلسه امنیتی ولایت کابل به رهبری محمد اشرف غنی رئیس جمهور و سرقوماندان اعلی قوای مسلح کشور، از طریق ویدیو کتنانس برگزار گردید.
در این جلسه که داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی کشور نیز حضور داشت، ابتدا مسئولین امنیتی ولایت کابل در رابطه به وضعیت عمومی امنیتی، تطبیق پلا‌ن‌ها، مبارزه با جرایم جنایی و مواد مخدر، به رئیس جمهور گزارش ارائه کردند.
رئیس جمهور غنی ضمن ابراز تشکر از تلاش‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، از تلاش‌های نهادهای امنیتی کابل قدردانی نمود و همچنان بر تمرکز هرچه بیشتر آنان در بخش‌های مبارزه با جرایم جنایی، مواد مخدر و سرقت‌ها، تأکید ورزید.
رئیس جمهور کشور ضمن تأکید روی برخورد مسلکی پولیس با شهروندان، به قوماندانی امنیه کابل هدایت داد، تا به منظور مسلکی سازی پولیس، در مورد استخدام کادرهای جوان، مسلکی و متعهد از میان فارغ التحصیلان جدید نظامی و ملکی، اقدام نماید.
همچنان در این جلسه به قوماندانی امنیه کابل وظیفه سپرده شد در هماهنگی و همکاری با دفتر شورای امنیت ملی، پلان منظمی را جهت چگونگی تأمین امنیت ولایت کابل، تدوین و تطبیق نماید.

ممکن است شما دوست داشته باشید