روزنامه ملی انیس

اعلامیۀ انجمن جوانان افغانستان در پیوند به تقبیح حملۀ انتحاری در ولایت پکتیا

     تروریستان مزدور و جنایت کاران کور دل داعشی با انجام حملۀ های وحشیانۀ شان که خلاف آموزه های دین مقدس اسلام بوده یک بار دیگر با جنایات تاریخی و نابخشودنی دیگر دست به اعمال غیر اسلامی و انسانی زده تعداد زیادی از هموطنان بی گناه و بی دفاع مارا در منطقه خواجه حسن شهر گردیز ولایت پکتیا در حین ادای نماز جمعه به شهادت رسانیده و عدۀ زیادی را مجروح ساختند.

     این جنایت کاران و اجنبی های خون آشام چهره های واقعی شان را بار دیگر به نمایش گذاشته و به دستور باداران شان میخواهند با همچو اعمال ناجوانمردانه، اختلافات قومی و مذهبی را میان اقوام باهم برادر و متدین ما ایجاد نمایند.

 اما بی خبر از اینکه مردم مسلمان و متدین ما به فضل و مرحمت خداوند متعال به این آگاهی و پختگی رسیده اند که نیات شوم دشمنان شان را بخوبی درک نموده و میدانند که این اجنبیان و فروخته شده گان مزدوران بیگانه ها بوده و به دستور حامیان شان از هیچگونه جنایت دریغ نمیورزند و این گروه خوارج داعشی نه تنها که مسلمان نبوده بلکه دشمنان سوگند خورده مسلمانان و اسلام نیز میباشند.

     انجمن جوانان افغانستان ضمن اتحاف دعا به روح شهدا و آرزوی شفای کامل به مجروحین این حادثه خود را در غم و اندوه آنها شریک دانسته و از مردم شریف خویش صمیمانه تقاضا می نماید تا فریب دشمنان خود فروخته و جنایتکاران قسی القلب را نخورده، اتحاد و همبستگی شان را با قوت هرچه بیشتر حفظ نمایند تا از این طریق بتوانند بردشمنان قسم خورده شان فایق آیند.

در اخیر انجمن جوانان افغانستان از جان نثاری و فداکاری نیروهای دلیر امنیتی کشور در امر دفاع از نوامیس ملی و تمامیت ارضی کشور قلباً می ستاید و حمایت بیدریغ خویش را از این نیروهای قهرمان اعلام نموده و از مردم شریف و نجیب افغانستان میخواهد که در محلات شان با نیروهای امنیتی خویش همکاری بی شایبه نمایند.

احمد فواد  خاکسار

رئیس عمومی انجمن جوانان افغانستان

ممکن است شما دوست داشته باشید